MindSketch

12784290_957866090927346_1518070096_n

Конкурс есе MindSketch стартує 1 березня!

Портал VoxUkraine спільно з компанією «Київстар», Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

Роботи приймаються до 31 березня, 15 квітня буде оголошено переможця. Його обирає редакційна колегія порталу VoxUkraine, яка складається з економістів провідних світових університетів, великих українських компаній та громадських організацій. Переможець отримає приз у розмірі 8 000 грн від партнера проекту – компанії «Київстар». Есе буде опубліковано на порталі VoxUkraine та в одному із провідних українських ЗМІ.

Перелік тем не обмежений, проте у березні ми пропонуємо дослідити можливості та перспективи «Інтернету речей» (The Internet of Things) для користувачів в Україні. Перевага надаватиметься текстам із найбільш глибоким, неординарним поглядом на проблему та посиланнями на результати наукових досліджень. З прикладами робіт можна ознайомитись на сайті VoxUkraine.

Щоб взяти участь у конкурсі, надсилайте есе, назване за таким зразком: Прізвище_Mindsketch_March2015 на адресу mindsketch.essay@gmail.com з темою “MindSketch March” до кінця березня. Вимоги до есе та правила участі у конкурсі читайте на порталі VoxUkraine.

Правила та Умови Конкурсу

2016:

Переможці конкурсу за березень

Переможці конкурсу за лютий

Переможці конкурсу за січень

2015:

Переможці конкурсу за грудень

Переможці конкурсу за листопад

Переможці конкурсу за жовтень

Переможці конкурсу за вересень

Переможці конкурсу за серпень

Переможці конкурсу за липень

Переможці конкурсу за червень

Переможці конкурсу за травень

Переможці конкурсу за квітень

Переможці конкурсу за березень

Переможці конкурсу за лютий

Переможці конкурсу за січень

2014:

Переможці конкурсу за грудень

Переможці конкурсу за листопад

Вітаємо!

Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn