Події

26-27.11 “Сила знань. Людський капітал та економічне зростання в Україні”

Дводенний семінар від VoxUkraine та KSE. На семінарі кожен дізнається, як примножити власний людський капітал, де знайти та як утримати найкращих працівників та які кроки зі збільшення людського капіталу очікувати від держави.

17.11.2016 “Сила слова. Відповідальність медіа та виклики 2017”

Конференція VoxUkraine, що об’єднає експертів з США, Великобританії, Швеції та Польщі для пошуку відповідей на питання: Хто і як повинен формувати стандарти журналістики під час конфлікту? Як журналістам говорити про війну? Чому виникає самоцензура і як протистояти цензурі з боку влади або власників ЗМІ? Що таке коректний підхід до роботи з фактами? Як ефективно впровадити фактчек в роботу редакції і як він впливає на політику країни на прикладі Великобританії та США?

17.11.2016 VII Український Інвестиційний Форум за підтримки VoxUkraine

Вже сьомий рік поспіль Українська Асоціація Інвестиційних Професіоналів CFA Society Ukraine збирає наприкінці року провідних аналітиків та інвестиційних менеджерів, щоб обговорити можливості та загрози для зростання інвестицій в Україні. Сьомий Український Інвестиційний Форум відбудеться 17 листопада у Києві. У центрі уваги недооцінені можливості для інвестицій та майбутні економічні реформи.

3-4.11.2016 XV Ювілейний Форум Фінансових Директорів України

Щорічне статусний захід, партнером якого виступає VoxUkraine. Чотири ключові напрями, які будуть представлені в програмі цього року: Фінансова трансформація, Управління ефективністю і вартістю товару, Фінансове лідерство і Управління талантами, Інновації та технології, допоможуть учасникам повною мірою ознайомитися з сучасними технологіями, досягненнями та досвідом успішних фінансистів.

28.10.2016 Відкритий лекторій: Ключові аспекти пенсійної реформи

Kyiv School of Economics та Voxukraine запрошує журналістів, аналітиків та громадських активістів на “Відкритий лекторій: Ключові аспекти пенсійної реформи”. Комплексний погляд на реформування пенсійної системи в Україні: макроекономічний аналіз, демографічний аспект, огляд міжнародних практик та особливості України.

10.10.2016  Семінар Нассіма Талеба «Чорний лебідь: прогнозувати і перемагати в світі хаосу».

Київ відвідає Нассим Талеб – відомий американський економіст, автор гучної теорії «Чорний лебідь», фінансовий гуру, який передбачив Світову економічну кризу 2008 року. На семінарі спікер поділиться інсайдерською інформацією і унікальними ідеями про процеси, які формують «градус» глобальної економіки.

18.09.2016 Український тупик: чому виборцям так подобаються неправильні рішення влади. Перший в Україні економічний експеримент, який пояснить, чому країна кожного разу повертає не туди.

Київська школа економіки і VoxUkraine спеціально для Gogol Fest розробили унікальний експеримент. Він не про корупцію в чистому вигляді. Ми подивилися далі і глибше. У нас є гіпотеза, яка пояснює чому виборці і представники влади знаходяться в колії неправильних рішень. І що необхідно зробити, щоб розірвати ланцюг помилок.

12.09.2016 Дискусія “Гроші на стипендію чи на війну? Якими мають бути пріоритети державних видатків в Україні”.

VoxUkraine запрошує на експертні дебати, де будуть обговорювати, куди держава має спрямовувати гроші у першу чергу: у освіту, охорону здоров’я, на соціальний захист, національну безпеку чи розвиток економіки. Подія відбудеться 12 вересня з 16:00 до 18:30 у прес-залі УКМЦ (адреса: Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик 2).

15-16.07.2016 III Global Ukrainians Forum

У Києві відбудеться ІІІ Форум Global Ukrainians, який об’єднає українських експертів, лідерів бізнесу, експортерів, представників культурних та освітніх ініціатив, міжнародних журналістів, делегатів від дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, діячів соціальної сфери та громадських організацій.

14-17.07.2016 Курс лекцій “Монополії, конкуренція та регулювання на монопольних ринках”

КSE, VoxUkraine і Центр економічної стратегії розпочинають літній лекторій і запрошують Вас відвідати курс лекцій Тимофія Милованова «Монополії, конкуренція та регулювання на монопольних ринках». Курс лекцій проходитиме з 14 по 17 липня (протягом чотирьох днів) по три години на день.

23-24.04.2016 Мікроекономіка від Перших Осіб: Фірми, Ринки та Державне Регулювання

Київська школа економіки та VoxUkraine запрошують на дводенний семінар, під час якого слухачі дізнаються про принципи державного регулювання економіки та про розвиток подій у реформі держпідприємств України від перших осіб. Учасники семінару також отримають розуміння різних структур ринку та антимонопольного законодавства.

21.03.2016 Щорічна Академічна Студентська Конференція Київської Школи Економіки

Київська школа економіки запрошує студентів взяти участь у щорічній академічній студентській конференції KSE. Цього року тема конференції «Україні 25: оцінка минулого та плани на майбутнє». Для участі організатори пропонують надсилати роботи, які аналізують розвиток України протягом останніх 25 років і/або презентують ідеї, як підготувати Україну до наступних 25 років. Кінцевий термін подачі робіт – 29 лютого.

28-29.11.2015 Дводенний Курс Лекцій “Макроекономіка Від Перших Осіб: Гроші, Центробанк, Політика”

Київська школа економіки разом з VoxUkraine 28 та 29 листопада 2015 року запрошують на зустріч із зірковими економістами України та світу в рамках освітнього курсу «Макроекономіка від перших осіб: гроші, центральний банк, монетарна політика». Курс присвячений вивченню макроекономічних процесів, а також питань, що постають перед країнами під час економічних та політичних криз. Ми пропонуємо сучасний погляд на економіку в розвинених країнах та країнах з перехідною економікою в поєднанні з критичним оглядом помилок та успіхів українського Уряду та Національного банку України в подоланні кризи та інституційних викликів.

30.10.2015 Конференція Бізнес-Ради США-Україна та Київської Школи Економіки з Реформи Правової Системи та Системи Управління

30 жовтня ми раді запросити Вас на конференцію в Київську Школу Економіки, щоб обговорити друге видання Оглядового звіту з питань Стратегічних пріоритетів реформи правової системи та системи управління в Україні, а також запропоновані реформи.

02.07.2015 Прес-конференція «Де реформи? Оцінка дій влади від експертів іМоРе та VoxUkraine»

2 липня в прес-центрі «Інтерфаксу» пройшла прес-конференція «Де реформи? Оцінка дій влади від експертів іМоРе і VoxUkraine». Починаючи з січня 2015 редколегія VoxUkraine спільно з партнерами проекту CASE Україна, DiXi Group, FISCO id, Baker Tilly, інформаційним партнером «Інтерфакс» і більш ніж 20 експертами відстежує і оцінює законодавчо закріплені реформаторські кроки уряду, парламенту, Нацбанку та інших державних органів у 5 напрямках.

18.05.2015 Презентація Леоніда Пейсахіна «Вплив російського телебачення на українських виборців»

Запрошуємо на презентацію Леоніда Пейсахіна (ад’юнкт-професор політології, Нью-Йоркський університет в Абу-Дабі) «Вплив російського телебачення на українських виборців», яка розкриє причини поляризації електорату. Захід організували Київська Школа Економіки, VoxUkraineІнститут Кеннана в Україні та Програма імені Фулбрайта в Україні.

02-17.04.2015 Конкурс есе напередодні Cимпозіуму “Україна: Визволення від Пост-Радянської Спадщини?”

Ми хотіли б надати українській молоді можливість поділитися своїм баченням майбутнього України. Для цього запрошуємо молодих українців (18-25 років) викласти свій погляд на майбутнє країни у вигляді есе. Відбір конкурсних робіт здійснюватиме редколегія VoxUkraine. Буде відібране одне есе – змістовне, надихаюче, добре продумане. Автора найкращого бачення ми запросимо презентувати його на урочистому відкритті симпозіуму 24 квітня за участі Президента та Премєр-міністра України.

24-26.04.2015 Симпозіум для Спеціального випуску Journal of Comparative Economics Україна: Втеча від Пост-Радянської Спадщини?”

Визнаючи виняткову важливість подій в Україні, редактори Journal of Comparative Economics вирішили зробити спеціальний випуск видання. Симпозіум, призвячений цій події, відбудеться в Києві 24-26 квітня 2015 року. Партнером заходу стала Київська школа економіки. Редактори Спеціального випуску: Тимофій Милованов (Університет Піттсбурга) і Юрій Городниченко (Каліфорнійський університет, Берклі). Запрошені іноземні гості: Ян Свейнар, Жерар Ролан, Костянтин Сонін, Симеон Дянков, Ерік Берглоф, ін. 

09.03.2015 Дискусія: Зцілення України – Пом’якшення Наслідків Конфлікту 

Обговорення буде зосереджено на економічних і політичних аспектах конфлікту з особливим акцентом на внутрішній напрузі у відносинах між жителями східної України та іншої частини країни. Доповідачі: Сергій Гурієв, Професор економіки Паризької школи економіки (SciencesPo) та провідний економіст у сфері політики Росії, та Тимофій Милованов, Професор Піттсбурзького університету, співзасновник інформаційного порталу voxukraine.org. Координатор дискусії: Ерік Бергольф, Керівник Інституту глобальних проблем Лондонської школи економіки.

16.10.2014 VoxUkraine та Український інститут Лондона: Війна і Реформи в Україні: Неможливий Дует? 

Обговорення буде охоплювати останні політичні та економічні зміни в Україні з акцентом на програми реформ і роль місцевих експертів та міжнародного співтовариства в просуванні реформ в країні. Задача України є захист її незалежності та цілісності , стабілізація економіки, відновилення армії, та реформа державного устрою в той же час. Як виграти війну на цих двох фронтах?

1.10.2014 VoxUkraine клуб з Андрієм Кириленко, професором по практиці фінансів в MIT Слоан Школи Менеджмента

Питання, запропоновані для обговорення:

  1. Чі фінансову катастрофу було попереджено чі вона ще попереду?

  2. Які були пастки для української економіки?

  3. Від стабілізації до розвитку: передумови і політичні заходи.

9.09-10.09.2014 Роджер Маерсон, лауреат Нобелівської премії, пресконференція Актуальність та пріоритети для реформ в Україні.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn