Дводенний Курс Лекцій “Макроекономіка від Перших Осіб: Гроші, Центробанк, Політика”

610х343_3
image-17402

Дводенний курс лекцій “Макроекономіка від перших осіб: гроші, центробанк, політика”

Як влаштована економічна модель України зараз і якою вона стане за кілька років?

Ті, хто зареєструються першими, отримають квиток за найнижчою ціною.

Купити квиток

Kyiv School of Economics разом з Voxukraine запрошують Вас 28 та 29 листопада 2015 року на зустріч із зірковими економістами України та світу в рамках освітнього курсу «Макроекономіка від перших осіб: гроші, центральний банк, монетарна політика».

Курс присвячений вивченню макроекономічних процесів, а також питань, що постають перед країнами під час економічних та політичних криз. Ми пропонуємо сучасний погляд на економіку в розвинених країнах та країнах з перехідною економікою в поєднанні з критичним оглядом помилок та успіхів українського Уряду та Національного банку України в подоланні кризи та інституційних викликів. Партнер заходу – Вільна школа економіки.

Після закінчення курсу кожен учасник матиме глибоке розуміння причин економічної кризи 2014 року, заходів Уряду та Національного банку України, вжитих для подолання кризи, та кроків, що були та будуть зроблені для запобігання виникненню подібних ситуацій у майбутньому. Курс KSE-VoxUkraine є скороченою управлінською версією курсу макроекономіки в умовах економічної та політичної нестабільності, розробленою спеціально для України.

Наприкінці курсу учасники зможуть пройти тест на розуміння викладеного матеріалу та за його результатами отримати сертифікат.

Це академічний, а не комерційний захід, лектори не отримують гонорарів, але ми маємо покрити організаційні витрати (такі як оренда приміщення, оплата квитків та проживання кількох лекторів, відеозйомка та монтаж тощо), тому участь платна.

Вартість квитка буде зростати з наближенням дати заходу.

Цінність курсу:

•якісна та об’єктивна аналітика економічних процесів від провідних світових фахівців;
•практичні кейси та рекомендації від керівників Нацбанку, які формують економічну реальність в Україні;
•унікальні статистичні дані та прогнози, які раніше не були оприлюднені;
•ТОП-спікери з НБУ, Київської школи економіки та VoxUkraine та інсайти від перших осіб;
•нові дані, які приведуть до покращення якості прийняття рішень у Вашій компанії;
•корисні ділові контакти серед українських лідерів думок;
•отримання сертифікату про проходження курсу лекцій.

Квитки та знижки:

❢ Ми пропонуємо 20 безкоштовних квитків для спонсорів, волонтерів, співробітників, авторів VoxUkraine. Для отримання квитка – надішліть лист на voxukraine@gmail.com з темою листа “VoxUkraineFriend”.
20 квитків за ціною 500 грн отримають студенти, що найкраще складуть тест з принципів макроекономіки. Переглянути список учасників, що набрали найбільшу кількість балів та отримали право придбати білет на курс лекцій за 500 гривень.
❢ Перші 50 квитків1 000,00 грн – продано;
❢ Наступні 50 квитків2 000,00 грн;
❢ Останній шанс – 4 000,00 грн;
Пряма трансляція події2 000,00 грн.

Купити квиток

Викладачі:

Національний банк України:

▸ Валерія Гонтарева, Голова Національного банку України;
▸ Дмитро Сологуб, заступник Голови Національного банку України;
▸ Владислав Рашкован, заступник Голови Національного банку України;
▸ Віталій Ваврищук, директор Департаменту фінансової стабільності Національного банку України;
▸ Сергій Ніколайчук, директор Департаменту монетарної політики і економічного аналізу Національного банку України.

(Відео лекцій представників Національного Банку доступне тут)

VoxUkraine:

▸ Андрій Кириленко, запрошений професор фінансів, бізнес-школа Імперського коледжу Лондона, професор фінансів у школі менеджменту MIT Sloan, у минулому співробітник МВФ та Держказначейства США, член міжнародної ради VoxUkraine;
▸ Юрій Городніченко, Професор Університету Каліфорнії Берклі, співзасновник і член редколегії VoxUkraine, найбільш цитований молодий економіст у СВІТІ за рейтингом RePEC, топ український економіст за рейтингом Форбс Україна (SKYPE);
▸ Тимофій Милованов, Професор Піттзбурзького Університету, співзасновник і член редколегії VoxUkraine, топ український економіст за рейтингом Форбс Україна (SKYPE);
▸ Олена Білан, Головний економіст Dragon Capital, голова редакційної колегії Vox Ukraine, один з найкращих аналітиків України за рейтингом Thomson Reuters Extel Survey;
Олександр Талавера, Ph.D, викладач Шеффілдського університету, співзасновник і член редколегії VoxUkraine, топ український економіст за рейтингом Форбс Україна;
Володимир Білоткач, Старший викладач кафедри економіки Університету Ньюкасла, член редакційної колегії VoxUkraine, український топ-економіст за рейтингом Форбс Україна.

Kyiv School of Economics:

Олеся Верченко, KSE, Академічний директор, Старший науковий співробітник;
Олена Бєсєдіна, KSE, Старший науковий співробітник.

НаУКМА:

▸ Ольга Купець, НаУКМА, доцент кафедри економічної теорії.

Інституту Економічних Досліджень та Політичних Консультацій:

▸ Микола Риженков, науковий співробітник Інституту Економічних Досліджень та Політичних Консультацій.

Завантажити розклад лекцій (попередній)

Купити квиток

Головний партнер: Національний банк України

Партнери події: ЛІГА.net, СЕГОДНЯ.ua, Delo.ua, Вільна школа економіки, Пётр и Мазепа, Kyiv Post, hromadske.tv, Радіо Свобода, 5 канал, Економічна правда, Центр економічної стратегії, НАУКМА, Інститут економічних досліджень і політичних консультацій, Платформа, USUBC, Interfax Україна, Kyiv Liberty Classes, Нова Країна, reeD

610х343_logos
image-17403


Медійна політика:

Ми вдячні і щиро цінуємо кожного учасника лекторію. Захід широко освітлюється нашими медійними та інформаційними партнерами. Ми поважаємо викладачів, студентів, представників медіа, бізнесу та інших учасників. Серед учасників є журналісти, які купили квиток самостійно. Ми дуже вдячні за це!
Хочемо звернути увагу, що формат лекторію не передбачає можливість взяти інтерв’ю через обмеженість часу та інтенсивність лекцій. Також під час лекторію не вітається відео зйомка.Ми будемо всебічно сприяти організації інтерв’ю після закінчення лекторію.
Лекторій передбачає можливість конструктивного діалогу під кінець лекції, де буде можливість задати питання. Задля наших учасників ми зробимо все можливе для недопущення спаму, самореклами, неввічливих виступів або запитань, що не стосуються матеріалу під час лекцій. Ми будемо притримуватись цих правил та видаляти з аудиторії людей, які їх порушують.
Дякуємо за вашу підтримку та розуміння!

Фінансова політика:

Організаційні внески будуть використані на оренду приміщення, кава-брейки, транспортні витрати учасників з інших країн на поїздку, час працівників. В разі, якщо частина коштів залишиться невикористаною – вони будуть передані ГО “ВОКС УКРАЇНА” для покриття операційних витрат групи. ГО “ВОКС УКРАЇНА” – це неприбуткова організація, яка намагається неупереджено та незалежно вести дискусію стосовно змін в Україні.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn