Підтримайте VoxUkraine

Якщо вам подобається діяльність VoxUkraine, ми потребуємо саме вашої підтримки!

VoxUkraine постійно шукає людей, готових надати свій час та зробити грошовий внесок заради змін в Україні.

1. Якщо ви бажаєте фінансово підтримати VoxUkraine, скористайтеся PayPal, щоб переслати гроші на voxukraine@gmail.com або на рахунок Київської школи економіки ksevox@kse.org.ua (Київська школа економіки може надати відповідний лист, щоб Ваша фінансова підтримка не підлягала оподаткуванню в США).

Для переказів у національній валюті:
Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ВОКС УКРАЇНА”
Поточний рахунок №: 26009455018264
Код одержувача:40116636
Банк одержувача: АТ “ОТП Банк”, місто Київ, 01033, вул. Жилянська, 43
МФО банку: 300528

Для переказів у іноземній валюті:
Beneficiary: NON-GOVERNMENTAL ORGANIZATION VOXUKRAINE
Account #: 26009455018264
Beneficiary’s bank: OTP Bank
43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033

2. Ви можете написати статтю для VoxUkraine. Ми віримо у силу ідей та слів. Ми віримо, що якісні тексти змінять нашу країну. Подати статтю у VoxUkraine може будь-хто. Задум VoxUkraine полягає в тому, щоб надати голос мислячим людям, що мають ідеї та власну точку зору, і яких не завжди чути за гомоном голосів журналістів та найманих експертів. Кожен поданий текст буде ретельно оцінений редакторами та рецензентами VoxUkraine, щоб забезпечити якість аргументації та покращити якість письма. Це міжнародний науковий стандарт, який покладений у основу роботиVoxUkraine. Будь ласка, розгляньте можливість підтримати нас, подавши Вашу статтю на адресу voxukraine@gmail.com із заголовком листа: «Submission».

Опублікувавши статтю на VoxUkraine, Ви ввійдете до числа авторів, до якого належать лідери українського громадянського суспільства та лауреати Нобелівської премії. Ми сподіваємось, що Ви помістите згадку про публікацію на VoxUkraine у своє резюме як громадянську та наукову відзнаку.

3. Ви можете стати членом різних дослідницьких команд (pro bono). Ми реалізовуємо захоплюючі проекти – ті, що існують вже тривалий чаc,  і нові: Індекс моніторингу реформ (iMoRe), перевірка тверджень політиків (VoxCheck), моніторинг уряду (рейтинг міністерств), моніторинг голосувань в Раді (RadaCheck), створення якісних даних про політичний процес в Україні (VoxData) та багато інших. Робота з VoxUkraine забезпечить Вам досвід найвищого рівня в аналізі державної політики. VoxUkraine з радістю надасть Вам рекомендаційні листи або листи підтримки, засвідчуючи будь-кому Вашу надзвичайність. Щоб стати членом цих команд, Ви можете висловити свою зацікавленість, подавши заявку на стажування. Будь ласка, заповніть Заявку на участь у стажуванні VoxUkraine.

4. Якщо Ви хочете стати волонтером, надішліть електронний лист на адресу voxukraine@gmail.com. Ми шукаємо людей, які володіють навичками технічного редагування (Англійська/Українська/Російська), навичками перекладу (Англійська/Українська/Російська), навичками літературного редагування (Англійська/Українська/Російська), а також дизайнерів.

Чому VoxUkraine?

VoxUkraine – це громадська некомерційна ініціатива, в рамках якої волонтери пишуть статті, організовують заходи і прагнуть активізувати позитивні зміни в Україні. Витрати на редагування, переклад, просування медіа, подорожі, адміністративну підтримку співтовариство VoxUkraine покриває власними зусиллями.

Існує багато причин для підтримки VoxUkraine, ось 5 із них!

 • VoxUkraine має відчутний вплив
  • Сторінку VoxUkraine відвідують тисячі читачів, також існує велика кількість людей, що ознайомлюються з публікаціями VoxUkraine через інші засоби масової інформації. VoxUkraine широко цитується світовими медіа (Kyiv Post, Bloomberg, Washington Post, Project Syndicate і т.д.). Ми постійно отримуємо зворотний зв’язок від політиків, які читали наші публікації.
 • Портал VoxUkraine виводить дебати в Україні на новий рівень
  • В Україні аналітичний потенціал VoxUkraine не має рівних, оскільки блог об’єднує кращих фахівців з міжнародного наукового співтовариства, місцевих аналітичних центрів та бізнесу. Це дозволяє VoxUkraine робити детальний аналіз ситуації в рамках дебатів. Представники влади схильні до нас прислухатися.
 • VoxUkraine – незалежний портал
  • VoxUkraine не пов’язаний з жодною із політичних партій. Наше керівництво складається з людей, які мають різні погляди, приналежність та місцезнаходження. Це дозволяє VoxUkraine діяти в інтересах України, а не на власну користь.
 • VoxUkraine оновлюється на постійні основі
  • Останні події в Україні показують, що саме сьогодення є переломним моментом у розвитку України.
 • VoxUkraine користується вашою підтримкою
  • VoxUkraine є і залишатиметься волонтерською організацією. Ваша підтримка дозволить VoxUkraine ще більше розширити свій потенціал та професійний рівень функціонування, а ми й надалі будемо опиратися на широку мережу експертів, які продовжують ділитися з нами своїми знаннями та часом.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn