ФЕЙК: Нас вакцинують винятково в інтересах фармкорпорацій | VoxUkraine

ФЕЙК: Нас вакцинують винятково в інтересах фармкорпорацій

Photo: Лєна Шуліка, VoxUkraine
27 Липня 2020
FacebookTwitterTelegram
1679

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook.

У цьому відео Серж Радер, якого називають французьким фармацевтом, прагне довести, що нас вакцинують виключно через інтереси фармакологічних корпорацій. Він наводить багато аргументів, втім, більшість із них неправдиві або маніпулятивні. А частину взагалі неможливо перевірити, оскільки він посилається на власні дослідження, яких немає у вільному доступі, та документи, які, мовляв, йому за запитом надавали державні органи у Франції. 

Спростовуємо ключові неправдиві тези: 

Немає жодних підстав для вакцинації. Єдина хвороба, яка створює проблеми, це коклюш — він небезпечний або смертельний у 2-3 перші місяці життя. Але перші вакцини робляться у 2 і 4 місяці із гіпотетичним захистом до 5 місяців. Після 5 місяців коклюш більше не створює проблем і з ним можна впоратися.

Неправда: коклюш може спричиняти ускладнення в підлітків та дорослих. Так, вони, як правило, менш серйозні в цих вікових групах, особливо у тих, хто отримав щеплення від коклюшу. Однак кашель, який є симптомом коклюшу, часто викликає ускладнення. Вважається, що приблизно 5% хворих на коклюш у цих вікових групах потребують госпіталізації. 

Підстави для вакцинації від решти хвороб також є: дитина народжується з імунітетом, який не здатен захистити її від усіх інфекцій. А вакцина допомагає організму розвинути імунний захист від вакцинокерованих захворювань. 

Немовлята, які перебувають на грудному вигодовуванні, отримують імунний захист від матерів приблизно на 15 місяців. І вакцинувати цих дітей немає фізіологічного сенсу.

Грудне вигодовування забезпечує високий рівень захисту немовляти від деяких інфекційних захворювань. Воно значно знижує ризик смерті внаслідок діареї та пневмонії — найчастіших причин смерті немовлят. При цьому грудне вигодовування — це не альтернатива вакцинації, воно не здатне захистити дитину від усіх інфекцій, проти яких проводиться щеплення. Наприклад, за даними Інституту Роберта Коха, грудне вигодовування не може забезпечити немовляті імунітет від кору. 

Ми знайшли у вакцинах, зокрема вакцині КПК, зародки ДНК у пропорціях, які перевищують у 200 і 300 разів дози, дозволені Європейською агенцією лікувальних засобів. Фіксований максимум – 10 нанограмів, а ми знаходимо до 3000.

У вільному доступі немає досліджень авторства Сержа Радера, тому ми не можемо перевірити, чи існує воно насправді і, якщо так, то чи пройшло воно процес незалежної наукової перевірки (рецензування). Наразі інших доказів, які доводили б цю тезу, не існує. 

Вчені з США Джуді Міковіц і Тереза Дейшер довели, що вакцини, які містять понаднормову кількість ДНК, спричиняють генні мутації. А ті, в свою чергу, призводять до аутизму, раку (бластоми, лімфоми, лейкемії), аутоімунних захворювань, діабету 1-го ступеню, епілепсією, спалахи яких трапляються серед грудних дітей.

Ні, названі Сержом Радером вчені цього не довели. 

Джуді Міковіц — відома активістка руху проти щеплень та прихильниця теорій змов про новий коронавірус. ЇЇ фільм «Пландемія», у якому вона намагалася довести, що коронавірус — це змова еліт заради світового панування, видалили Facebook та YouTube через велику кількість дезінформації. Сама Міковіц із 2012 року не опублікувала жодного дослідження. Проте вона просувала недоведені контраверсійні теорії про походження та наслідки аутизму. 

Тереза Дейшер теж виступає проти вакцинації. Вона написала відкритий лист, у якому пов’язала захворювання на аутизм з використанням у вакцинах ДНК абортованих ембріонів. Цей текст не пройшов процесу наукового рецензування, а інші вчені розкритикували його за низку порушень у методології, відсутність доказової бази, посилання на такі ж нерецензовані дослідження та самоцитування. 

Вакцини не спричиняють онкологічні захворювання. До того ж є і вакцини, які запобігають розвитку онкологій, спричинених, наприклад, вірусом папіломи людини або вірусом гепатиту B (HBV).

Зв’язку між вакцинами та аутизмом не виявлено. Складові вакцин не призводять до аутизму.

Вакцини не викликають діабет: цю неправдиву тезу спростувало багато досліджень, наприклад, ось одне з них. 

Наразі немає доказів того, що вакцини призводять до епілепсії. Існує незначний ризик появи фебрильних судом після вакцини КПК, але вони швидко минають, не завдаючи довготривалої шкоди організму. 

Сьогодні у віці 18 місяців дитина приймає 76 вакцинальних антигенів через полівалентні вакцини із токсичними компонентами, наприклад, алюмінієм, ртуттю (бо вакцини готуються із використанням тіомерсалу). Також знаходять ендокринні руйнівники, такі як феноксіетанол, полісорбат 80.

Про те, навіщо у вакцинах потрібен алюміній та чому він не становить небезпеки для здоров’я, ми детально пояснювали тут

Тімеросал додають до складу вакцин, аби зупиняти ріст бактерій та грибків. Тімеросал не затримується в організмі довго, тому він не накопичується і не досягає шкідливих рівнів. Потрапивши в організм, він розкладається на етилову ртуть та тіосаліцилат, які легко виводяться. Немає жодних доказів шкоди від тімеросалу, окрім незначних побічних реакцій — почервоніння та набряку у місці ін’єкції. 

Консерванти, наприклад, феноксіетанол, додають у вакцини також для запобігання росту бактерій або грибків, які можуть бути у складі вакцини. Немає доказів того, що у складі вакцин він шкідливий для організму людини. 

Полісорбат 80 виконує роль емульгатора — утримує усі компоненти вакцини разом. Але у вакцинах використовують дуже малу його кількість, значно більше полісорбату 80 міститься у продуктах харчування. 

Італійські дослідження показали, що у складі вакцин знаходять пестициди, гербіциди (до того ж заборонені у Європі)

У відео не згадується назва чи авторство таких досліджень, а будь-яких підтверджень цієї тези немає. Автор навіть не говорить, у яких саме вакцинах виявляли пестициди та гербіциди.

Перед тим, як вакцини починають широко застосовувати, вони проходять, крім низки випробувань, контроль якості, при якому такі компоненти були б виявлені. 

Знаходять численні побічні ретровіруси — про це йдеться в матеріалах Міковіц, яку у США посадили у в’язницю через те, що вона сказала правду 

Ні, Міковіц ув’язнили за крадіжки даних із Інституту Уітмора Петерсона, де вона працювала до 2011 року. Пізніше ці звинувачення з неї зняли. А її дослідження про зв’язок ретровірусу миші та синдромом хронічної втоми спростували інші вчені, тож матеріал навіть вилучили із журналу Science.

Після 1995 року, коли у Франції пройшла обов’язкова вакцинація проти гепатиту В, відбулися спалахи розсіяного склерозу, ревматоїдного артриту.

Ні, вакцина від гепатиту Б не викликає появу чи розвиток розсіяного склерозу. 

Після 1997 року було проведено багато досліджень, які це довели. Наприклад, у дослідженні, яке проводили у Франції із 1994 до 2003 року, розглянули випадки дітей із розсіяним склерозом та без нього, і не знайшли жодного зв’язку між вакцинацією проти гепатиту Б та розвитком розсіяного склерозу у дитинстві. 

Те, що вакцина від гепатиту Б не викликає розсіяний склероз, підтвердила ще низка досліджень у США (Ascherio et al., 2001), у Європі (Confavreaux, 2001) та у Канаді (Sadovnick and Scheifele, 2000). 

Також не було доведено зв’язку між вакциною від гепатиту Б та ревматоїдним артритом. Про це свідчать висновки Глобального консультативного комітету з безпеки вакцин ВООЗ, а також результати дослідження

У вакцину додають навіть стерилізуючі гормони, як це було у багатьох країнах: Кенії, Нікарагуа, Філіппінах, Мексиці.

У Кенії у 2014 Католицька комісія з охорони здоров’я виступала проти кампанії вакцинації проти правця, вважаючи, що вакцина – це спроба масової стерилізації жінок. Але міністр охорони здоров’я Кенії спростував це звинувачення. В інших країнах теж ніколи не використовували стерилізуючі гормони у вакцинах. 

У 1995 році ВООЗ проводила перевірку вакцини від правця у лабораторіях, де результати чітко показали, що вакцина є безпечною для використання та, тим паче, не є засобом стерилізації.

Лабораторіям полегшили усі випробування. Немає фармакогенетичних випробувань, наприклад, випробувань мутагенезу чи тератогенезу токсичності зародку у вагітних жінок. Адже хочуть вакцинувати вагітних жінок, у тому числі від коклюшу.

Вагітні жінки уже можуть вакцинуватися проти коклюшу. У Центрі з контролю та профілактики захворювань у США навіть радять це робити, адже таким чином мати може передати антитіла дитині, аби не чекати 2-місячного віку, а надати немовляті захист уже від народження (фактично навіть до нього). 

Останнім часом не йшлося про полегшення у випробуваннях вакцин, ми не знаходимо підтвердження цього твердження. 

У Бразилії у 2014 році під маскою вірусу зіка вакцинували вагітних жінок. За кілька тижнів після вакцинації був спалах епідемії мікроцефалії — це коли дитина народжується зі зменшеним мозком. А приписали це вірусу зіка.

Досі немає вакцини від віруса зіка, тому провести вакцинацію у 2014 році було просто неможливо. І насправді до мікроцефалії у новонароджених призводить саме хвороба зіка у вагітної матері. 

Усі вакцини РНК зараз виходять швидко, аби полегшити потрапляння на ринок, і не проходять випробувань. 

Неправда: будь-які вакцини мають проходити випробування перед масовим застосуванням. За цим мають стежити регулюючі органи, наприклад, Європейське агентство з лікарських засобів, якщо це країни ЄС, або Управління з продовольства і медикаментів, якщо це США та тощо. Також ВООЗ надають рекомендації щодо використання препаратів на міжнародному рівні. 

До речі, ще немає жодної сертифікованої РНК-вакцини на ринку, вакцина від COVID-19 може стати першою.

Те, що у Філіппінах застосовували вакцини проти денге, прекрасно показує, що вакцини не проходять тестування 

У 2016 році у Філіппінах запустили масову кампанію вакцинації проти вірусу денге. Однак згодом виявилося, що ця вакцина може бути небезпечною та спричиняти синдром витоку цитоплазми у дітей, які цим вірусом не перехворіли. Філіппінські батьки стверджували, що від вакцини загинуло 10 дітей. 

Сама вакцина проти денге проходила масштабні тестування. Перевірку проводила і ВООЗ: у висновках організація зазначила, що вакцина якраз таки може бути небезпечною для тих, хто не перехворів на денге. Проблема полягала в тому, що кампанію із вакцинації у Філіппінах розпочали до завершення клінічних випробувань і до висновків ВООЗ. 

Але цей випадок не доводить, що вакцини не проходять тестувань взагалі. 

Після вакцин часто виникають хронічні алергії.

Ні, не існує доказів на користь цієї тези. Наразі зв’язку між вакинацією та подальшим виникненням алергій не було доведено

Багато неправдивих тез, які автор наводить у цьому відео, ми вже спростовували раніше. Про те, що коронавірус штучний, що за останні 32 роки не проводилися дослідження безпеки вакцин, що ВООЗ фінансується та керується повністю Гейтсом, що нас хочуть чипувати, що вакцинація призводить до аутизму, а вакцини Білла Гейтса спричиняють смерті та параліч. Усе це — неправда, спростування читайте за наведеними посиланнями. 

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний