Відео VoxCheck #37 про безвіз

У цьому VoxCheck ми перевірили вислови політиків щодо надання Україні безвізового режиму з країнами ЄС

Featured Video Play Icon

Автори:

Україна отримала План дій щодо лібералізації візового режиму у листопаді 2010, Молдова – у січні 2011, а Грузія –  в лютому 2013.

2016 року корупція була однією з двох причин затримки безвізу. Друга – відсутність чітко прописаного механізму швидкого припинення безвізового режиму з ЄС.

За даними проекту PolitEyes, більшість депутатів Батьківщини справді голосували за “безвізові” закони: у середньому 69% депутатів фракції за кожен законопроект. Але у Народного фронту, БПП та Самопомочі цей показник вище.

План дій був розрахований на 3-4 роки. У листопаді 2013 – через три роки після отримання плану – Єврокомісія писала, що Україна все ще має виконати вимоги першого етапу.  

VoxUkraine — унікальний контент, який варто читати. Підписуйтесь на нашу e-mail розсилку, читайте нас в Facebook і Twitter, дивіться актуальні відео на YouTube.

Ми віримо, що слова мають силу, а ідеї – визначний вплив. VoxUkraine об’єднує найкращих економістів та допомагає їм доносити ідеї до десятків тисяч співвітчизників. Контент VoxUkraine безкоштовний (і завжди буде безкоштовним), ми не продаємо рекламу та не займаємось лобізмом. Щоб проводити більше досліджень, створювати нові впливові проекти та публікувати багато якісних статей, нам потрібні розумні люди і гроші. Люди є! Підтримай VoxUkraine. Разом ми зробимо більше!


Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний