АНОНС: Інтерв’ю з головним лікарем Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігорем Змислею

АНОНС: Інтерв’ю з головним лікарем Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігорем Змислею

1 Листопада 2020
FacebookTwitterTelegram
466

Медична реформа в Україні почалась ще три роки тому, втім «вторинки» вона торкнулась лише у квітні 2020 року. Одні лікарні своєчасно підготувались і виграли від реформи. Інші – поки не відчули значної вигоди. Про хід медреформи у регіонах розповідає VoxCheck у серії відео «Де реформа?». 

VoxCheck, Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародного фонду Відродження у рамках проекту «Де реформа?» знімає серію репортажів про хід медичної реформи на місцях. Попередні випуски дивіться на нашому YouTube.

У рамках реалізації проєтку «Де реформа?» VoxCheck взяв інтерв’ю у головних лікарів та директорів лікарень у регіонах. Герой одного з них – Ігор Змисля, головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Його лікарня, крім грошей від НСЗУ, отримує допомогу і від благодійних фондів та доброчинців. 

Боротьба за фінансування від держави та необхідність пошуку альтернативних джерел коштів – виклик для лікарень. За медреформою більше коштів можуть отримувати лікарні, які надають більше послуг, а відповідно – до яких звертається більше пацієнтів. Лояльність пацієнтів – це результат якісних послуг та довіри до працівників лікарні. Тож лікарні тепер конкурують за пацієнта, а відтак – за можливості заробити більше.

Автори