БЕЗДОКАЗОВО: Епідемії виникають через електромагнітні випромінювання | VoxUkraine

БЕЗДОКАЗОВО: Епідемії виникають через електромагнітні випромінювання

30 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
1279

Перевірка фейків у рамках партнерства з Фейсбук

У мережі поширюють відео, у якому лікар Томас Коуен розповідає про зв’язок між усіма захворюваннями і технологіями 5G та електромагнітними хвилями. Пояснюємо нижче, у чому хибність тез, які наводить Коуен. 

Томас Коуен відомий поширенням конспірологічних теорій навколо технологій 5G. У березні 2020 року він виступав на псевдонауковій конференції, де були присутні також інші лікарі, які поширювали дезінформацію про вакцинацію. Крім цього медичну ліцензію доктора Коуена поставили на випробувальний період до 2022 року. Причина полягала у недбалому ставленні та відсутності належної і точної медичної документації під час догляду та лікуванні пацієнта. Наразі йому заборонено лікувати онкологічні захворювання та здійснювати нагляд за роботою асистентів лікарів та фельдшерів. 

На сьогоднішній день не існує наукового підтвердження шкоди 5G та електромагнітного поля для організму людини.

ВООЗ повідомляє, що жодних негативних наслідків від впливу 5G на організм людей не було зафіксовано. Це підтвердили й дослідження Міжнародної комісії з захисту від випромінювання, яка визнає 5G-сигнал безпечним.

Інші неправдиві тези про технологію 5G ми спростовували у цьому матеріалі.

Точних доказів тому, що Ухань був першим містом із покриттям 5G, немає. 

Цю тезу вже спростовували іноземні незалежні фактчекери з Full Fact. Окрім Ухані в Китаї випробовували технологію 5G і в інших містах, таких як Пекін, Шанхай та Гуанчжоу. 

Окрім того, ми вже наголошували на тому, що зв’язку між поширенням пандемії коронавірусу та технологіями 5G немає. 

Алюміній, який міститься у вакцинах, не наносить шкоди організму і не є приймачем електромагнітних хвиль

Алюміній є одним із найпоширеніших елементів на Землі і присутній майже у всій їжі, яку споживає людина. Немає причин вважати, що малі дози алюмінію, що використовуються у вакцинах, небезпечні.

Крім цього, зв’язку між рівнем алюмінію в організмі та впливом електромагнітного випромінювання не виявлено. Про шкоду від електромагнітного випромінювання ми писали вище.

Деякі віруси спричиняють захворювання

Спікер зазначає, що начебто віруси – це просто виділення з токсичних клітин, а саме це частинки ДНК або РНК із ще декількома іншими білками. Такі виділення відбуваються, коли клітина отруєна, і самі віруси не є причиною чого-небудь.

Утім таке пояснення є хибним. Вірус – невеликий набір генетичного коду ДНК або РНК, оточений білковою оболонкою. Для того щоб розмножуватися, віруси повинні заражати клітини та використовувати компоненти клітини-господаря для створення своїх копій. Часто вони вбивають клітину господаря в процесі і завдають шкоди цілому організму. 

Хоча не всі віруси здатні викликати шкідливі процеси в організмі, утім, деякі із них є причиною хвороб, які можуть бути смертельними. До вірусних захворювань відноситься зокрема СНІД, COVID-19, кір та віспа.

Оскільки віруси не мають тих самих компонентів, що і бактерії, їх не можна вбити антибіотиками; лише противірусні ліки або вакцини можуть усунути або зменшити тяжкість вірусних захворювань.

Іспанський грип 1918 року (іспанка) був заразним, на відміну від того, що зазначає автор.

Якби вірус не був заразним, то він би не зміг передаватися і забезпечувати своє виживання. Заразність вірусу характеризується коефіцієнтом R0 – основний коефіцієнт репродукції, який показує, скільки людей в середньому може заразити одна інфікована людина. Для вірусу, що спричинив іспанський грип, цей показник мав середнє значення 2. Для порівняння, R0 сезонного грипу становить 1,3, а для нового коронавірусу його значення варіюється в межах 2,2–5,7 і значно залежить від умов розповсюдження вірусу, мобільності і вікової структури населення тощо.

Застереження

Авторы не работают, не консультируют, не владеют акциями и не получают финансирования от компании или организации, которая бы имела пользу от этой статьи, а также никоим образом с ними не связаны