БЕЗДОКАЗОВО: Комбінація соди і меду знищує ракові клітини | VoxUkraine

БЕЗДОКАЗОВО: Комбінація соди і меду знищує ракові клітини

29 Листопада 2020
FacebookTwitterTelegram
3499

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють публікації рецепту засобу на основі соди та меду. Стверджують, що начебто така комбінація створює лужне середовище в організмі, а воно, у свою чергу, унеможливлює «процвітання» ракових клітин. Також дають пораду виключити з раціону перероблену та рафіновану їжу.

Є дослідження, які підтверджують зв’язок вживання ультра-оброблених продуктів (снеки, газовані напої, майже готова до споживання їжа) із підвищеним ризиком розвитку ракових захворювань.

Утім, немає досліджень про те, що харчова сода та мед знищують чи запобігають розвитку ракових клітин.

Мед у різних його формах потенційно ефективний при лікуванні опіків, кашлю, виразки стопи при цукровому діабеті, синдромі сухого ока, загоєнні ран, стану почервоніння шкіри на обличчі, виразок роту та ясен, спричинених вірусом герпесу. Утім, ефективності меду у лікуванні онкологічних захворювань не доведена.

Вживання харчової соди потенційно ефективне для підвищення короткострокової продуктивності чоловіків-спортсменів при заняттях спортом, а ін’єкції соди можуть запобігти пошкодженню нирок після введення рентгенконтрастного препарату. Все ж, так само, як із медом, ефективність харчової соди при знищенні ракових клітин не доведена.

Те, що більш лужний рівень середовища організму зупинить зростання ракових клітин, також безпідставно. Рівень кислотності організму змінити майже неможливо. І у деяких випадках – це навіть нелогічно, оскільки кисле середовище шлунку необхідно для травлення. 

Організм регулює рівень кислотності через кров, при нормі рівень кислотності крові коливається від 7,35 до 7,45. Зниження показника рН на 0,1 може мати надзвичайно серйозні наслідки, як наприклад, судоми, аритмія, ацидоз або навіть кома. Показник рН нижчий 7,35 виникає при ацидозі, а вищий 7,45 — при алкалозі.

Тому для зменшення ризику захворювання на рак краще дотримуватися збалансованого харчування.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний