БЕЗДОКАЗОВО: Люциферази і квантові точки у вакцинах будуть зчитувати всю інформацію з людей | VoxUkraine

БЕЗДОКАЗОВО: Люциферази і квантові точки у вакцинах будуть зчитувати всю інформацію з людей

24 Грудня 2020
FacebookTwitterTelegram
2320

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що майбутні вакцини будуть містити так звані люциферази і квантові точки, які будуть вводитися людині під шкіру. Автор статті зазначає, що за допомогою цих технологій можна буде повністю контролювати будь-яку вакциновану людину і зчитувати всю інформацію про неї зі смартфона з відповідною програмою.

У дослідженні Массачусетського технологічного інституту, на яке посилаються у статті, описують технологію, яка одночасно з процедурою вакцинації може «записувати» на шкірі історію вакцинації флуоресцентними мікрочастинками або, іншими словами, квантовими точками. Вважають, що такий спосіб запису історії вакцинації стане в нагоді для ведення обліку вакцинації в африканських країнах, які розвиваються. Дослідження провели за рахунок гранту Фонда Білла та Мелінди Гейтс. 

Дана технологія потенційно має ряд переваг у порівнянні з традиційними паперовими чи електронними медичними картками. Серед них – безпечність бази даних про пацієнта, усунення ризиків шахрайства, пов’язаного з вакцинацією, спроможність оцінювати рівень вакцинації населення тощо. 

Люциферази – це група ферментів, які можуть випромінювати світло під дією кисню та субстрату люциферину. Вони зустрічаються в природі, наприклад, у певних видах бактерій, та часто застосовуються у біотехнологіях. Утім, технологія квантових точок не використовує люциферазу, а отже, якщо квантові точки і будуть застосовувати при вакцинації, люциферазу не вводитимуть в руку людини.

Технологія квантових точок потенційно може застосовуватися в майбутньому. Однак для того аби її використовували в клініках, вона повинна пройти спершу доклінічні дослідження безпеки та токсикології, масштабування виробництва та перші дослідження на організмі людини.

У той же час немає підстав вважати, що технологія квантових точок дозволить державі мати у розпорядженні будь-яку інформацію про всіх громадян. За цією технологією на шкіру людини наноситься лише інформація про вакцинацію, і на відстані отримати цю інформацію не можна. 

Автор статті зазначає також, що оскільки світові еліти люблять будь-який символізм, квантові татуювання можуть мати певні особливі візерунки. Так, зображення татуювання буде створюватися заздалегідь, і воно визначатиме той чи інший тип вакцини, яку отримує людина. Однак ніякого зв’язку із символізмом, про який говорить автор статті, це не має.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний