БЕЗДОКАЗОВО: «Мер» Ялти помер від російської вакцини проти коронавірусу | VoxUkraine

БЕЗДОКАЗОВО: «Мер» Ялти помер від російської вакцини проти коронавірусу

6 Листопада 2020
FacebookTwitterTelegram
2032

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що голова адміністрації міста Ялта Іван Імгрунт помер від російської вакцини проти коронавірусу. 

Утім, причина смерті зазначена неправильно. 

Іван Імгрунт помер від ускладнень коронавірусного захворювання. «Влада» Криму спростовує інформацію про те, що Івана Імгрунта вакцинували від коронавірусу. Достовірних згадок про вакцинацію колишнього «мера» Ялти немає. Тому стверджувати про смерть через вакцинацію проти коронавірусу – щонайменше бездоказово. 

Нагадаємо, що російська вакцина від COVID-19 є лише кандидатом на вакцину, оскільки ще не пройшла усіх етапів перевірки. Наразі вакцина Sputnik V перебуває на третьому з чотирьох етапів перевірки, коли велика кількість волонтерів отримує вакцину або плацебо. Третій етап перевірки може показати побічні ефекти, які не виявили через невелику кількість учасників досліджень на попередніх етапах.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний