БЕЗДОКАЗОВО: Морква позбавляє від кашлю і виводить мокроту з легень | VoxUkraine

БЕЗДОКАЗОВО: Морква позбавляє від кашлю і виводить мокроту з легень

20 Листопада 2020
FacebookTwitterTelegram
3187

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що вживаючи моркву, можна позбутися кашлю і вивести мокроту з легенів. Автор статті надає рецепт на основі моркви та меду, який допомагає при лікуванні кашлю. 

Незважаючи на те, що морква має ряд корисних властивостей для організму, на сьогоднішній день не існує наукових доказів того, що морква може вилікувати кашель. 

Слід також зазначити, що надмірне споживання моркви може спричинити певні побічні ефекти, наприклад, пожовтіння шкіри. Крім цього, у деяких людей морква може викликати алергічну реакцію. Не слід давати велику кількість морквяного соку немовлятам та маленьким дітям, оскільки це може спричинити пожовтіння шкіри та руйнування зубів.

У той же час, існують наукові дослідження, що підтверджують ефективність меду при лікуванні кашлю. Рекомендують вживати мед при кашлі й у Національному інституті здоров’я і досконалості допомоги (NICE) та агенції Громадське здоров’я Англії (PHE). Мед здатний полегшувати кашель, зменшуючи інфекції верхніх дихальних шляхів. Водночас мед не є безпечним для дітей віком до 1 року, оскільки він може викликати розвиток дитячого ботулізму. На мед не варто покладатися, якщо у дитини лихоманка, тривалий кашель, хрипи або ж симптоми застуди, які тривають довше двох тижнів – тоді варто звертатися до лікаря.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний