Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook
У мережі поширюється інформація, що ВООЗ хоче суттєво скоротити населення планети через смертельний вірус у вакцинах, а карантин відучує людей працювати та готує до епохи роботів.
Проте, це не так.
ВООЗ НЕ заявляла, що потрібно вакцинувати населення планети так, щоб з 7 мільярдів людей залишився лише 1 мільярд.
Жодних підтверджень тому, що ВООЗ хоче скоротити населення планети немає. Представники Організації не робили таких заяв.
Схожі фейки ми вже спростовували, наприклад, тут і тут.
Карантин НЕ придумали для того, щоб привчати людей не працювати. Та й роботи поки не готові повністю замінити людей.
Карантинні заходи підтвердили свою ефективність у зниженні кількості інфікованих та загиблих. Дослідження, у якому були зібрані дані 129 країн, виявило, що карантинні заходи допомогли згладити так звану «пандемічну криву» – тобто знизити кількість інфікованих, які хворіють одночасно, що створює ризики перевантаження медичної системи і зростання летальності хвороби через те, що не всі хворі можуть отримати своєчасну медичну допомогу. Дослідження показує, що введення жорсткого карантину в Новій Зеландії на показнику в декілька підтверджених випадків дозволило скоротити кількість заражень на близько 90%, порівняно з повною відсутністю будь-яких обмежень.
Більше досліджень, які доводять ефективність карантину, ми наводили у цьому матеріалі.
До того ж, ВООЗ не запроваджувала карантин, оскільки це є прерогативою національних урядів, а поради ВООЗ мають лише рекомендаційний характер. Про це ми писали тут.
Замість вакцини від COVID-19 НЕ будуть колоти смертельний вірус, від якого смертність становитиме 90%.
По-перше, вакцини від COVID-19 досі немає. По-друге, немає фактів, які б підтвердили, що у вакцинах буде міститись смертельний вірус.
Детальніше про те, якою буде вакцина від нового коронавірусу, ми писали тут.
Вакцинувати людей точково, щоб вбити більшість, а залишити лише обслуговуючий персонал, ВООЗ також НЕ планувала.
Цій теорії змови також немає жодних підтверджень.
Застереження
Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний