Beta

БЕЗПІДСТАВНО: Карабінери підпалили штаб-квартиру у Римі через вимогу COVID-паспорта

28 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
89

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, на якому зображено пожежу у будівлі в Римі. Стверджують, що на фото зображено штаб-квартиру карабінерів, які підпалили її через те, що з 15 грудня більшість із них втратили роботу начебто через вимогу обов’язкової вакцинації від COVID-19. 

Скриншот допису

Однак, безпідставно вважати, що карабінери підпалили казарми через вимогу COVID-паспорта. Причина пожежі наразі невідома

Карабінери — різновид збройних сил Італії. Карабінери виконують поліцейські функції та функції військової поліції. 

15 грудня 2021 року у казармах карабінерів Salvo D’Acquisto, які розташовані у районі Тор-ді-Квінто, Рим, сталася пожежа. Причини пожежі невідомі. Полум’я спалахнуло в кімнаті, яка використовувалася як гостьова. Видання Corriere Della Sera опублікувало відео пожежі, яке поширив автор допису. Оскільки причина пожежі невідома, безпідставно пов’язувати пожежу у казармах карабінерів із відстороненням когось з них від роботи. 

Із 15 грудня 2021 року у Італії вакцинація (з бустерною дозою) є обов’язковою для:

  • адміністративного персоналу охорони здоров’я;
  • вчителів та адміністративного персоналу школи;
  • військових;
  • поліції;
  • громадських рятувальників.

Якщо ці працівники не вакцинувалися до 15 грудня, їх повинні були відсторонити від роботи без збереження заробітної плати.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі