БЕЗПІДСТАВНО: Кріп допомагає нормалізувати тиск та вилікувати низку хвороб і станів

БЕЗПІДСТАВНО: Кріп допомагає нормалізувати тиск та вилікувати низку хвороб і станів

30 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
1008

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про користь кропу для зниження тиску, лікування захворювань шлунку та сечового міхура, кашлю, бронхіту та безсоння.

Однак, цьому немає підтверджень. Жодне дослідження не підтверджує ефективність кропу при згаданих станах чи захворюваннях.

У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Однак, у цих матеріалах не згадують доказову медицину, пропонують рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин. 

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту, хвороби чи стану

Кріп — це рослина, яку використовують для приготування їжі та виготовлення косметики. У народній медицині кріп застосовують для лікування проблем з травленням, розладів сечовивідних шляхів, бронхіту, застуди, безсоння та втрати апетиту. Однак, наукові дослідження не підтверджують ефективність використання кропу в лікувальних цілях.

Кріп

Також радять вживати кріп для зниження холестерину. Утім, ранні дослідження показують, що прийом кропу протягом 6 тижнів під час дотримання дієти не знижує рівень холестерину.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний