БЕЗПІДСТАВНО: Лавровий лист допомагає від тиску, діабету та головного болю

БЕЗПІДСТАВНО: Лавровий лист допомагає від тиску, діабету та головного болю

29 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
2687

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про користь лаврового листу при діабеті, циститі, головних болях, отиті, сонливості, артриті та низці інших захворювань та станів.

Однак, цьому немає підтверджень. Жодне дослідження не підтверджує ефективність лаврового листу при згаданих захворюваннях чи станах.

У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Однак, у цих матеріалах не згадують доказову медицину, пропонують рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин. 

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту, хвороби чи стану

Лавровий лист у народній медицині застосовують при раку, епілепсії, захворюваннях печінки та артриті, однак немає наукових досліджень, які б підтвердили ефективність такого застосування.

Деякі дослідження вказують на ефективність лаврового листя при цукровому діабеті та підвищеному рівні холестерину, проте вченим потрібно більше доказів щодо такого застосування цієї рослини.

Лавровий лист

Застосування лаврового листу безпечне, однак його радять уникати у великих кількостях. Також не вивчений вплив лаврового листу на організм під час вагітності та грудного вигодовування.

Раніше ми спростовували фейк про те, що відвар яблук з лавровим листом лікує низку захворювань та станів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний