Beta

БЕЗПІДСТАВНО: Машина комунальної служби розпилює невідому речовину у Львові

9 Серпня 2021
FacebookTwitterTelegram
308

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео Остапа Стахіва, на яких він стверджує, що машина комунальної служби розпилює невідому речовину у Львові вночі. Також він зазначає, що через цю речовину хворіють люди. 

Раніше ми вже неодноразово спростовували неправдиві тези Остапа Стахіва. Про нього та інших ковід-дисидентів ми згадували у статті, присвяченій річниці інфодемії.  

Скриншот допису

Пояснюємо, що не так

На відео зображено вакуумну підмітально-прибиральну машину Johnston VT-650

Підмітально-прибиральна машина Johnston VT-650

Цю машину використовують для прибирання автошляхів, тротуарів, вулиць, площ, вокзалів, вуличної мебелі, аеропортів та промислових територій від сміття, піску, листя і снігу. Машина також має водонапірну систему, яка призначена для більш швидкого прибирання. 

«Johnston VT-650» використовують і для прибирання вночі, адже її функції дозволяють знизити рівень шуму. Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації, повідомив, що на надто навантажених автомобілями вулицях прибиральні машини можуть працювати лише вночі. 

Стверджувати те, що підмітально-прибиральна машина Johnston VT-650 розпилює речовину, через яку хворіють люди – безпідставно.

Раніше ми вже коментували те, що опівночі вулиці Угорщини нібито обробляють хімією, що викликає хімпневмоніт і COVID-19, а на Подолі вночі начебто розпилювали отруту. 

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі