БЕЗПІДСТАВНО: Папа Франциск таємно зустрічався з генеральним директором Pfizer

БЕЗПІДСТАВНО: Папа Франциск таємно зустрічався з генеральним директором Pfizer

28 Січня 2022
FacebookTwitterTelegram
572

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що Папа Франциск двічі таємно зустрічався з генеральним директором Pfizer Альбертом Бурлою, перш ніж зробити вакцинацію від COVID-19 обов’язковою у Ватикані. Додають, що Папа Франциск перебуває у змові з Альбертом Бурлою, який наживається на пандемії.  

Скриншот допису

Однак, немає жодних підстав стверджувати, що Папа Франциск та генеральний директор Pfizer Альберт Бурла зустрічалися таємно. 

Автор допису посилається на статтю з видання «National Catholic Register». Ресурс Media Bias / Fact Check (який агрегує оцінки незалежних фактчекерів мережі IFCN) оцінює якість видання як «змішане» через використання ненадійних джерел та просування лженауки. 

Ми не знайшли інформації про зустріч Папи Франциска та Альберта Бурли у джерелах з високою якістю фактологічного викладу інформації. Відомо лише те, що СЕО Pfizer взяв участь у онлайн конференції Ватикану з питань охорони здоров’я «Unite to Prevent & Unite to Cure». Безпідставно стверджувати й те, що Папа Франциск та Альберт Бурла перебувають у змові.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний