БЕЗПІДСТАВНО: Президента Танзанії Джона Магуфулі вбили | VoxUkraine

БЕЗПІДСТАВНО: Президента Танзанії Джона Магуфулі вбили

23 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
1174

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що президента Танзанії Джона Магуфулі вбили. Це пояснюють тим, що Джон Магуфулі не визнавав пандемію COVID-19. 

Скриншот допису

 

Немає підстав стверджувати, що Джона Магуфулі вбили. 

17 березня 2021 року віцепрезидентка Танзанії Самія Хасан Сулуху повідомила, що Джон Магуфулі помер від серцевих ускладнень, не вказуючи основного захворювання Джона Магуфулі, але повідомила, що президент страждав хронічною фібриляцією передсердь більше десяти років. Раніше надходили непідтверджені повідомлення від лідерів опозиції про те, що Джона Магуфулі госпіталізували через COVID-19. Останній раз його бачили на публіці 27 лютого. Ми не знайшли жодної публікації про вбивство Джона Магуфулі у джерелах з високим рівнем фактологічної інформації.

Від 19 березня 2021 року Самія Хасан Сулуху є президенткою Танзанії. 

Джон Магуфулі не визнавав пандемію COVID-19 – у червні 2020 року він оголосив Танзанію «вільною від COVID-19». Він також виступав проти користування захисними масками, соціального дистанціювання, вислював сумніви з приводу тестування на COVID-19 і несерйозно сприймав дії сусідніх країн, які ввели заходи охорони здоров’я задля подолання розповсюдження вірусу. Але безпідставно стверджувати, що президента Танзанії вбили через невизнання ним пандемії COVID-19. 

Раніше ми також спростовували те, що в Танзанії немає пандемії COVID-19, а козел та папайя отримали позитивні результати тестів на COVID-19.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний