БЕЗПІДСТАВНО: Розпилення сполук сірки призводить до появи симптомів COVID-19

БЕЗПІДСТАВНО: Розпилення сполук сірки призводить до появи симптомів COVID-19

26 Жовтня 2021
FacebookTwitterTelegram
858

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що розпилення хімічної сполуки політіазилу (або полімерного нітриду сірки) створює «парникову плівку», під якою концентрується діоксид азоту, який нібито викликає симптоми COVID-19. Автор допису стверджує, що COVID-19 не існує, адже отруєння діоксидом азоту викликає такі ж симптоми. Кажуть, що формула цикло-октасульфуру (S8) візуально нагадує корону і тому вона пов’язана з SARS-CoV-2. 

Скриншот допису

Безпідставно стверджувати, що політіазил розпилюють для створення «парникової плівки», під якою концентрується діоксид азот. Так само неправильно вважати, що COVID-19 є отруєнням діоксид азотом. 

Політіазил — це електропровідний полімерний нітрид сірки, який складається з двох неметалів — сірки та азоту. Політіазил використовують у катодних матеріалах батарейок, електропровідних смолах, ініціюючих вибухових речовинах. Немає доказів, що цю речовину розпилюють із літаків та використовують як хімічну або кліматичну зброю для створення катаклізмів.

Отруєння діоксидом азоту (NO2) та COVID-19 — це різні явища, хоча і мають подібні прояви. Раніше ми вже спростовували те, що COVID-19 — нібито алергічна реакція на діоксид азоту.  

Вдихання повітря з високою концентрацією NO2 може дратувати дихальні шляхи і  може погіршити респіраторні захворювання, особливо астму, призводячи до респіраторних симптомів (таким як кашель, хрипи або утруднене дихання). Більш тривала дія підвищених концентрацій діоксиду азоту може сприяти розвитку астми і потенційно підвищувати сприйнятливість до респіраторних інфекцій. 

Хоча отруєння діоксидом азоту і викликає кашель, хрипи чи утруднене дихання, що також є симптомами COVID-19, це не означає, що хвороби не існує. Окрім перерахованих симптомів, для COVID-19 характерним є висока температура, втрата смаку або запаху та втома. Серед менш поширених симптомів — біль у горлі, головний біль, діарея, висипання на шкірі або зміна кольору пальців рук або ніг, почервонілі або роздратовані очі. Раніше ми вже спростовували те, що COVID-19 нібито не існує

Автор допису стверджує, що короноподібна формула цикло-октасульфуру (S8) свідчить про те, що ця хімічна речовина пов’язана з SARS-CoV-2. Однак, S8 і SARS-CoV-2 жодним чином не пов’язані. Цикло-октасульфур — це неорганічна тверда хімічна речовина жовтого кольору без кольору та смаку, яка часто зустрічається в природі і є основною промисловою речовиною. SARS-CoV-2 — вірус, що переважно вражає дихальну, нервову, серцево-судинну, травну системи організму.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний