БЕЗПІДСТАВНО: Щавель лікує низку захворювань
Beta

БЕЗПІДСТАВНО: Щавель лікує низку захворювань

27 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
7

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про користь щавлю при порушеннях шлункового-кишкового тракту, запальних процесах у ротовій порожнині, бронхіті, застуді, серцево-судинних захворюваннях, безплідді. Також радять вживати щавель при туберкульозі, ревматизмі, мігрені та при кровотечах.

Щавель

Однак, цьому немає підтверджень. Жодне дослідження не підтверджує ефективність щавлю при згаданих хворобах та станах.

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту, хвороби чи стану

Щавель — рослина, наземну частину якої використовують для виготовлення ліків. У народній медицині щавель застосовують при бронхіті, риносинуситі, раку молочних залоз та затримці рідини. Однак, наукові дослідження не підтверджують ефективність використання щавлю в лікувальних цілях.

При застосуванні в невеликій кількості в їжі щавель безпечний, однак вживання у великих кількостях може підвищити ризик розвитку каменів у нирках.

При вагітності та грудному вигодовуванні щавель може бути небезпечним, якщо вживати його у великих кількостях. Недостатньо доказів щодо безпечності щавлю при згаданих станах, тому краще уникати його вживання у цей період.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний