БЕЗПІДСТАВНО: Світове закулісся планує скоротити населення та чипувати всіх, хто залишиться | VoxUkraine

БЕЗПІДСТАВНО: Світове закулісся планує скоротити населення та чипувати всіх, хто залишиться

22 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
1177

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що світове закулісся хоче скоротити населення, чипувати усіх, хто виживе, та сформувати один світовий уряд.

Проте, це не так.

Підтверджень тому, що світове правління існує, немає.

Тези про наміри ООН, ВООЗ або світових лідерів скоротити населення планети ми також спростовували (тут, тут і тут).

Білл Гейтс говорив про скорочення приросту населення, а не скорочення чисельності населення.

Аналогічно немає підтверджень і тому, що «світове закулісся» хоче створити єдиний світовий уряд.

Тези про чипування усіх людей, що залишаться, також не мають підтвердження. Схожий фейк ми вже спростовували.

А от спеціальні чипи для оплати вже існують, однак імплантація таких чипів добровільна. Інформація про введення мікрочипів через вакцинацію не підкріплена жодними аргументами.Такі тези вже не раз спростовували іноземні незалежні фактчекери та світові ЗМІ.

Вілбур Чен, вчений-інфекціоніст з Центру розвитку вакцин та глобального здоров’я Університету штату Меріленд, стверджує, що навіть найменші мікрочіпи «завеликі настільки, що жоден ніколи не поміститься у вакцинну голку». 

Розрахунок готівкою ніхто не ліквідовував і не заявляв про такі наміри. Натомість, у ВООЗ лише радять ретельно мити руки після контакту з банкнотами чи монетами та зазначають, що немає підтверджень, що вірус може передаватись таким шляхом.

Вакцини Білла Гейтса не шкодили людям. 

Ми неодноразово спростовували ці фейки.

Вакцину проти вірусу папіломи людини, який може викликати рак шийки матки, тестували в Індії. Припинили цю програму через смерть сімох дівчат, які брали участь в дослідженні. Проте, виявилось, що смерті не пов’язані з вакцинацією.

Фейки про втрату здатності жінками народжувати розповсюджувались про вакцину проти правця. Католицька комісія з охорони здоров’я виступала проти кампанії вакцинації, заявляючи, що вакцина – це спроба масової стерилізації жінок. Але міністр охорони здоров’я Кенії спростував це звинувачення. 

У 1995 році ВООЗ проводила перевірку вакцини у лабораторіях, де результати чітко показали, що вакцина є безпечною для використання та, тим паче, не є засобом стерилізації.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний