БЕЗПІДСТАВНО: Українські націоналісти спаплюжили кладовище радянських червоноармійців у польському місті Свидниця
Beta

БЕЗПІДСТАВНО: Українські націоналісти спаплюжили кладовище радянських червоноармійців у польському місті Свидниця

29 Березня 2022
FacebookTwitterTelegram
35

Перевірка фактів в рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, нібито «українські націоналісти» 3 березня 2022 року спаплюжили кладовище радянських красноармійців у польському місті Свидниця. Вони нібито намалювали «свою» символіку на постаментах, замалювали радянські зірки і пов’язали жовті і сині стрічки на пам’ятну зброю. Польського активіста Марціна Миколаєка, який нібито оприлюднив факт вандалізму і організував відновлення кладовища, нібито затримала і взяла під варту поліція.

Скриншот допису

Однак, про спаплюження у Свидниці кладовища радянських червоноармійців «українськими націоналістами» не повідомляє жодне надійне джерело.

Так само у надійних джерелах немає інформації про затримання «польського активіста» Марціна Миколаєка та взяття його під варту. 

Раніше Миколаєк потрапив до української бази «Миротворець» як антиукраїнський пропагандист. Також йдеться, що він брав участь у спробах легалізації анексії Криму.

Достовірну інформацію про хід конфлікту можна дізнатися в наступних джерелах:

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний