БЕЗПІДСТАВНО: Відповідь Ілона Маска Верховній Раді України у твітері

БЕЗПІДСТАВНО: Відповідь Ілона Маска Верховній Раді України у твітері

27 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
330

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють скриншот, на якому Ілон Маск нібито відповів акаунту Верховної Ради України у твіттері словами «F**k you all». 

Це неправда. 

Фейковий скриншот, який поширюють у мережі 

3 жовтня Ілон Маск описав у твіттері варіант закінчення російсько-української війни. Він запропонував підписникам проголосувати, чи можуть люди, які живуть на Донбасі та в Криму, вирішити, чи є вони частиною росії чи України.

На опитування Маска відреагували у Верховній Раді України. Там нагадали, що Крим, Донецьк та Луганськ — це Україна. У відповідях на твіт Верховної Ради немає коментарів Ілона Маска. 

В інших публікаціях стверджують, що Ілон Маск відповів Верховній Раді повідомленням «F**k you all», але потім твіт видалив чи сам Маск, чи модератори соцмережі. Утім, ніде у мережі немає заархівованого коментаря Маска, жодне медіа його не публікувало. 

У російських ЗМІ також стверджують, що Захід втомився від «українського питання». Однак Україну продовжують підтримувати представники країн ЄС і США та їхні громадяни під час повномасштабного вторгнення росії.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний