БЕЗПІДСТАВНО: Відвар з липи допомагає вивести солі з організму

БЕЗПІДСТАВНО: Відвар з липи допомагає вивести солі з організму

30 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
640

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про користь липи для виведення солей з організму.

Однак, цьому немає підтверджень. Жодне дослідження не підтверджує ефективність липи для виведення солей

У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Однак, у цих матеріалах не згадують доказову медицину, пропонують рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин. 

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту, хвороби чи стану

Липа — рослина, висушені квіти, листя і деревину якої використовують для виготовлення ліків. У народній медицині липу радять застосовувати при мігрені, безсонні, бронхіті, кашлі, спазмах, ревматизмі, кровотечах та проблемах з травленням. 

Однак, наукові дослідження не підтверджують ефективність використання липи в лікувальних цілях.

Липа, ймовірно, безпечна для більшості людей в помірних кількостях. Однак, вживання липи може викликати алергію. Надмірний прийом липового чаю пов’язують з ураженням серця, утім поки невідомо, як часто фіксують такі випадки. Вченим потрібно провести більше досліджень, щоб оцінити безпечність та ефективність липи.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний