БЕЗПІДСТАВНО: Зеленському та Степанову не вводили вакцину Covishield | VoxUkraine

БЕЗПІДСТАВНО: Зеленському та Степанову не вводили вакцину Covishield

4 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
1257

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють повідомлення, які ставлять під сумнів те, що Максим Степанов та Володимир Зеленський вацинувалися. Стверджують, що укол був шоу та що насправді кололи вітаміни чи фізрозчин. 

Дописи, які поширюють у Facebook

 

Однак, такі твердження є безпідставними. Як Зеленського, так і Степанова щепили вакциною AstraZeneca (CoviShield).

Максима Степанова вакцинували у Олександрівській клінічній лікарні м. Києва 1 березня 2021 року. 

А 2 березня 2021 року під час робочої поїздки до Луганської області на території військового мобільного госпіталю № 59 вакцинували Володимира Зеленського. 

Наратив про те, що лідерів не вакцинують – типовий серед країн, у яких відбувається вакцинація проти COVID-19. У попередніх матеріалах ми коментували начебто несправжню вакцинацію політиків. Це було в Латвії – із начебто ін’єкцією повз плече, в Ізраїлі – із начебто вакцинацією без голки, в Австралії – із начебто закритим шприцом, у Словаччині – із начебто шприцом-обманкою, та в США – там стверджували, що Байдену кололи вітаміни, а не вакцину.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний