БЕЗПІДСТАВНО: Зеленський придбав маєток поблизу Лондона — британські ЗМІ

БЕЗПІДСТАВНО: Зеленський придбав маєток поблизу Лондона — британські ЗМІ

29 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
392

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що Володимир Зеленський нібито придбав маєток з будинком площею 988 м² в Хартфілді поблизу Лондона для своєї дружини. Мовляв, про це повідомляють британські ЗМІ. До публікації також додають фото маєтку.

Утім, це — безпідставно. Немає жодного підтвердження, що Зеленський справді придбав маєток, а британські ЗМІ про це не повідомляли.

Фото маєтку

Пошук за різними ключовими словами в Google не дав жодних результатів: у британських медіа не з’являлися публікації про те, що Зеленський купив цей маєток. 

У фейковій новині зазначають, що Зеленський придбав маєток в Хартфілді, що північніше від Лондона. Утім, Хартфлід (Hartfield) розташований на півдні від Лондона, населений пункт на півночі називається Хатфілд (Hatfield).

Ми скористались зворотним пошуком в Google, щоб знайти фото маєтку. Вони є на сайтах з продажу нерухомості. 

Скриншот з сайту з продажу нерухомості

Цей будинок розташований в Муч-Хадхем, недалеко від Хатфілда, але це не найближчий населений пункт до нього. Будинок досі доступний для покупки. 

Розташування будинку та Хатфілда

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний