БЕЗПІДСТАВНО: ЗСУ використовує транспорт ООН для перевезення зброї
Beta

БЕЗПІДСТАВНО: ЗСУ використовує транспорт ООН для перевезення зброї

27 Березня 2022
FacebookTwitterTelegram
53

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що українські військові нібито використовують транспорт ООН для перевезення зброї. Доказом цього, мовляв, є інформація від так званого “штабу територіальної оборони ДНР”.

Публікація, яку поширюють у мережі

Утім, це – безпідставно.

Наразі немає достеменних даних, які б підтверджували той факт, що ООН надала свої транспортні засоби для використання ЗСУ. Також немає жодних перевірених даних, які б вказували на те, що ЗСУ використовує цей транспорт де-факто – без згоди ООН. 

Досить показово, що дану новину поширюють канали російської пропаганди. При цьому сама ООН не робила жодних заяв щодо використання її транспорту українською армією.

Наразі ООН займається моніторингом гуманітарної ситуації в Україні у зв’язку з російською агресією. Також 16 березня Міжнародний суд ООН наказав Росії негайно припинити військову агресію проти України та вивести свої війська з її території. Сама росія це рішення офіційно проігнорувала.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний