«Бухгалтерська справа – творча професія» – Юлія Кучерява | VoxUkraine

«Бухгалтерська справа – творча професія» – Юлія Кучерява

10 Січня 2020
FacebookTwitterTelegram
1023

Вона слухає джаз, читає детективи, випромінює позитив і забезпечує фінансову спроможність VoxUkraine.

З дитинства бухгалтерку VoxUkraine Юлію Кучеряву формувало конкурентне середовище братів. Тоді навчилася їздити на коні, стріляти з лука і взагалі проводити дозвілля так, як сучасні діти бачать його хіба що в пригодницькому кіно.

За освітою Юлія взагалі-то юристка, але знайшла себе саме в царині формул і чисел. Попри деяку стандартизованість своєї діяльності, Юлія вважає бухгалтерську справу творчою професією, адже розрахунки – лише частина роботи. Серед іншого, бухгалтерка неприбуткової організації залучена до пошуку нових донорів і співпраці з уже існуючими, розробки фінансових обґрунтувань і проведення закупівель.

Юлія цілеспрямовано шукала саме таку роботу, і от у січні виповниться рік як вона долучилася до команди VoxUkraine. Радіє з того, що самостійно визначає об’єм щоденних задач і завжди може розраховувати на підтримку колег. В такій доброзичливій компанії, каже Юлія, душа відпочиває. Останнім часом завдяки появі електронної звітності працювати стало легше, а податкова служба потроху перетворюється на сервісний, а не каральний орган.

Показник ефективності для Юлії – стабільність, коли організації достатньо донорів і коштів, а доходи і видатки на наступний рік ретельно прораховані. Якщо залучено достатньо фінансування, то VoxUkraine житиме, ростиме, навчатиме людей і створюватиме нові проекти.

Достеменно невідомо, чи то характер впливає на вибір професії, чи робота формує характер, але в особистих фінансах Юлія прискіплива аж до занудства. Планує прибутки і витрати, зважує за і проти перед кожною покупкою і намагається раціонально використовувати гроші. Чого і вам бажає.

Ще Юлія належить до обмеженого кола осіб, які можуть похизуватися особистим знайомством з Тарзаном, більше того – вона його годує і доглядає. Тарзан – домашній улюбленець Юлії, величенький кіт-британець. Юлія активно допомагає безпритульним тваринам, зараз вона піклується про симпатичну британку Софу, яка саме шукає нової домівки. 

Цей рік став для Юлії часом відкриття України: подорожувала містами і відвідала різні куточки країни. Подорожує навіть за допомогою книжок: у книгах Роберта Ґалбрейта (ви ж знали, що це псевдонім авторки Гаррі Поттера Джоан Роулінг?) описи Лондона до того точні й вдалі, що читаючи відчуваєш себе наче посеред англійської столиці. Принагідно Юлія рекомендує детективи Камілли Лекберг, яку називають шведською Агатою Крісті, а її книжки перекладені на понад 30 мов. Юлія проводить дозвілля за фантастичними фільмами і саме збирається на останню стрічку всесвіту Зоряних війн, хоча одразу обмовляється, що жодна картина не перевершить класичні серії зоряної саги.

Юлія переконана, що день без сніданку не може бути добрим. Він заряджає енергією і дозволяє добре почуватися. А вечір складно собі уявити без зустрічі з друзями й походу на джазовий концерт. Взагалі тяжіє до класичної музики, а від HitFM скаржиться на головний біль.

Особливим умінням Юлії є бачити позитив у всьому і тримати внутрішні переживання наче комерційну таємницю, а актуальною проблемою – безліч часу, що проводиться онлайн. Навіть вночі іноді доводиться консультувати друзів-бухгалтерів щодо оформлення звітності. Головне ж, каже Юлія, – не вдаватися до крайнощів і знаходити час на всі важливі справи.

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний