Beta

Коло «Вокс Україна»

Це закрита спільнота не більш ніж десяти осіб, які поділяють наші цінності та вірять, що якісна аналітика може допомогти розвинути стійкі інституції в Україні. Учасники кола спільно визначають теми наших поглиблених досліджень протягом року. Ми плануємо мати до п’яти таких тем у майбутньому. Проте цього року писатимемо про державне управління (врядування).

Тема 2021 року – державне управління

Протягом 30 років незалежності в Україні змінилися 22 уряди. Проте зараз ми – найбідніша країна Європи. Час поговорити про врядування: людей та компетенції, дизайн системи ухвалення рішень та якість цих рішень. Тому що рішення влади напряму впливають на життя людей. Ви можете підтримати дослідження цієї теми приєднавшись до кола «Вокс Україна».

Що отримують учасники кола?

#1. Можливість вплинути на системні зміни держуправління в Україні.

#2. Першочерговий доступ до аналітики з вибраних тем; щомісячні листи від редактора з аналізом актуальних подій.

#3. Щоквартальні закриті зустрічі (дискусії) учасників кола.

Як приєднатися до кола?

#1. Напишіть нам [email protected] з темою «коло Вокса».

#2. На особистій зустрічі обговоримо деталі Вашої участі. Після зустрічі ми зрозуміємо, чи буде наша співпраця взаємовигідною.

#3. Заплатити річний внесок – 100 тисяч гривень. Участь у колі «Вокс Україна» триває рік після сплати внеску.

#4. Вітаємо, тепер Ви учасник(ця) кола. Ви можете вирішити, які теми ми будемо досліджувати протягом року (разом з іншими учасниками кола), отримаєте пріоритетний доступ до нашої аналітики та зможете брати участь у закритих дискусіях.

Політика щодо конфлікту інтересів

Учасники кола «Вокс Україна» не можуть впливати на зміст публікацій чи редакційну політику організації. Внесок однієї особи не може перевищувати 10% бюджету організації.