ФЕЙК: Архієпископ Вігано: «глибинна держава» хоче підкорити людство через «Велике перезавантаження» | VoxUkraine
Beta

ФЕЙК: Архієпископ Вігано: «глибинна держава» хоче підкорити людство через «Велике перезавантаження»

21 Грудня 2020
FacebookTwitterTelegram

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють тексти листів, які архієпископ Карло Марія Вігано написав Дональду Трампу. У дописах іноді додають публікацію Трампа у Twitter з посиланням на перший лист. У тексті листів архієпископ Вігано поширює низку тез, притаманних теоріям змов, які ми далі коментуємо.

Архієпископ Карло Марія Вігано – колишній Апостольський нунцій в США (2011-2016), відомий також тим, що у 2018 році закликав чинного Папу Римського Франциска піти у відставку

У першому листі архієпископ Вігано поширює тезу про наявність глобальних еліт чи «глибинної держави» – це начебто сили, які взаємодіють із урядом, але не є обраними та підконтрольними системі стримування то противаг у державі. Але «глибинна держава» у цьому її значенні – конспірологія.

У другому листі архієпископ Вігано коментує «Велике перезавантаження», обов’язкові «паспорти здоров’я» та цифрові посвідчення особистості (ID), плани глобальних еліт про підкорення людства та про ціль відмови від приватної власності через вакцинацію проти Covid-19 та Covid-21. 

Частину цих тез ми вже спростовували у попередніх матеріалах. Нагадуємо, що:

  • безпідставно стверджувати, що Білл Гейтс наживається на вакцині,
  • безпідставно стверджувати про плани підкорення людей, 
  • безпідставно стверджувати про обов’язкові «паспорти здоров’я» чи «імунні паспорти» на підтвердження вакцинації, а також
  • безпідставно стверджувати про обов’язкові цифрові посвідчення (ID).

Щодо «Великого перезавантаження», то цей проєкт не обмежує свободи особистості та не спрямований на відмову від приватної власності. «Велике перезавантаження» – це ініціатива Всесвітнього економічного форуму (WEF) для вирішення ключових проблем сучасного капіталізму в цілому. Організатори WEF виділяють кризу внаслідок пандемії COVID-19 як привід для пришвидшення пошуку способів вирішення системних проблем, які під час пандемії посилилися у багатьох країнах світу. А це – слабке економічне зростання та падіння добробуту, надмірне накопичення державного боргу, проблема зростання бідності та безробіття, проблема змін клімату та надмірного зростання нерівності і, як наслідок – політичної нестабільності. 

Раніше ми вже спростовували те, що Всесвітній економічний форум не контролює людство через пандемію коронавірусу і євгеніку, а також, що велика рецесія не була спланована для перезавантаження фінансової системи.

Застереження

Авторы не работают, не консультируют, не владеют акциями и не получают финансирования от компании или организации, которая бы имела пользу от этой статьи, а также никоим образом с ними не связаны