ФЕЙК: Дмитро Кулеба заявив, що НАТО хоче вступити у війну в Україні

ФЕЙК: Дмитро Кулеба заявив, що НАТО хоче вступити у війну в Україні

29 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
683

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито НАТО хоче приєднатися до війни в Україні. Мовляв, про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на засіданні Ради Безпеки ООН.

Однак це — фейк. Під час виступу на Раді Безпеки ООН Дмитро Кулеба не говорив, що НАТО хоче вступити у російсько-українську війну. 

Російські медіа наводять як підтвердження намірів НАТО цю цитату Дмитра Кулеби: «Я думаю, що НАТО зараз хоче приєднатися до України». Утім, вона не стосувалася намірів Альянсу вступити у війну. Після засідання Ради Безпеки під час розмови з пресою прозвучало питання від журналіста про те, чи хоче Україна вступити в НАТО. На що Кулеба відповів, що на його думку, зараз НАТО хоче приєднатися до України.

Нагадуємо, що після широкомасштабної війни генсек альянсу Єнс Столтенберг заявив, що НАТО не планує вводити війська в Україну. Натомість альянс посилить свою присутність у східній частині блоку.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний