ФЕЙК: Джо Байден не впізнав Ріші Сунака на зустрічі у Белфасті та відштовхнув його — відео

ФЕЙК: Джо Байден не впізнав Ріші Сунака на зустрічі у Белфасті та відштовхнув його — відео

27 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
300

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють відео, на якому Джо Байден нібито не впізнав Ріші Сунака на зустрічі у Белфасті, Північна Ірландія. Стверджують, що Байден відштовхнув Сунака, аби привітатися з представником короля у графстві Антрім Девідом Маккоркеллом. 

Утім, відео обрізали: в оригінальному відео Байден та Сунак тиснуть один одному руки та розмовляють. 

Скриншот відео 

11 квітня 2023 року Джо Байден відвідав Північну Ірландію, щоб відзначити 25-ту річницю Страсноп’ятничної (Белфастської) угоди, яка поклала край збройному конфлікту між Великою Британією та Ірландією. 

На відео Sky News від 14 секунди можна побачити, що Байден потискає Сунаку руку і говорить з ним протягом декількох секунд, перш ніж привітатися з іншими на злітно-посадковій смузі. Автори поширених відео вирізали цей момент. 

Байден і Сунак потиснули один одному руки та поспілкувалися на зустрічі у Белфасті. Джерело: Sky News

Після рукостискання Байден поплескує руку Сунака та вітається з представником короля у графстві Антрім Девідом Маккоркеллом. На іншому відео можна також побачити те, як Джо Байден та Ріші Сунак спілкуються після привітань. 

Раніше ми спростовували відеофейк, в якому Зеленський начебто заявив, що Каспійське море — це територія Білорусі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний