ФЕЙК: Ексміністр оборони України святкує своє звільнення — фото

ФЕЙК: Ексміністр оборони України святкує своє звільнення — фото

26 Вересня 2023
FacebookTwitterTelegram
151

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють фото ексміністра оборони України Олексія Резнікова із жінкою та заявляють, нібито у такий спосіб він святкує свою відставку.

Це — фейк. Насправді пропагандисти узяли старі фото Олексія Резнікова, які він опублікував ще у 2020 році на честь заручин. 

Скриншот публікації

Зворотний пошук зображення у Google Images показав, що Олексій Резніков опублікував це та інші фото 14 лютого 2020 року. Зокрема у День закоханих ексміністр на своїй сторінці оголосив про заручини з телеведучою Юлією Зорій.

Допис Олексія Резнікова про заручини з Юлією Зорій

У листопаді 2021 року Олексій Резніков став міністром оборони України. Водночас вже 3 вересня 2023 року Президент України зазначив, що планує змінити міністра оборони. 5 вересня поточного року Верховна Рада підтримала відставку Олексія Резнікова, а новим міністром оборони став Рустем Умєров. Своїми заявами про нібито святкування відставки пропагандисти лише намагаються дискредитувати вище керівництво України та його колишніх очільників.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний