ФЕЙК: Хілларі Клінтон закликає США передати Україні ядерну зброю

ФЕЙК: Хілларі Клінтон закликає США передати Україні ядерну зброю

28 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
1508

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські ЗМІ поширюють інформацію, нібито Хілларі Клінтон закликає США передати частину своєї ядерної зброї Україні, щоб покласти край війні.

Однак це —  фейк. Хілларі Клінтон не робила таких заяв. 

Фото з допису

Подібних заяв Хілларі Клінтон немає на жодній з її офіційних сторінок у твіттері, фейсбуці та інстаграмі. Публікацій, у яких згадуються схожі заклики, немає і на офіційному сайті Клінтон. ЗМІ з високим рівнем фактологічного викладу інформації також не повідомляли про такі заяви Клінтон в інтервʼю чи під час виступів, пошук в мережі також не дав жодних результатів. 

Після масштабного вторгнення рф в Україну Хілларі Клінтон закликала застосувати жорсткіші фінансові санкції щодо росії та путіна, а також не допустити участі рф в саміті G20. Вона також заявляла, що росія має зазнати поразки та вивести війська з території України. У своїх виступах Клінтон не згадувала питання передачі ядерної зброї Україні.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний