ФЕЙК: Компанія Sony випустила PlayStation 5 у кольорах російського прапора

ФЕЙК: Компанія Sony випустила PlayStation 5 у кольорах російського прапора

29 Жовтня 2023
FacebookTwitterTelegram
533

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські телеграми-канали та медіа поширюють фото з аксесуарами та новим дизайном для PlayStation 5, які компанія Sony нібито випустила у кольорах російського прапора. 

У розробці нового дизайну та аксесуарів для PlayStation 5 автори опиралися на кольори Землі, а не російського стяга. Не лише рф має прапор, який складається з червоного, синього та білого кольорів.  

Скриншот допису

14 вересня 2023 року компанія Sony представила «Deep Earth Collection» — нові металеві кольори аксесуарів для PS5. Як заявив один з авторів, при створенні дизайну вони «надихнулися красивими та потужними відтінками, які можна знайти в надрах планети Земля».  

Використані кольори — це Sterling Silver (Стерлінгове срібло), Volcanic Red (Вулканічний червоний), Cobalt Blue (Кобальтовий синій), а не чисто білий, синій та червоний, як у прапорі рф. Якщо читати кольори зліва направо, то виходить інша послідовність, аніж у стягові російської федерації, послідовність якого білий, синій, червоний. Також не лише росія має червоний, синій та білий кольори. До прикладу, такі самі барви, але у різній послідовності мають прапори Франції, Нідерландів, Чехії чи Словаччини. Тому заяви про те, що нові кольори зробили у стилі російського прапора, не відповідають дійсності.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний