ФЕЙК: Коронавірусу не існує, це прикриття, щоб виявити «адренохромних наркоманів» | VoxUkraine

ФЕЙК: Коронавірусу не існує, це прикриття, щоб виявити «адренохромних наркоманів»

9 Липня 2020
FacebookTwitterTelegram
4525

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють низку дописів про популярну теорію змови: нібито коронавірусу не існує, а карантин та хвороби зірок – це спланована акція, щоб виявити наркозалежних від адренохрому. Теорія базується на тому, що адренохром є галюциногеном, а отримати його можна тільки з дитячих організмів. Втім жодне з тверджень в таких теоріях не є правдивим.

Адренохром – це один з продуктів окислення адреналіну. 

Його часто згадують в теоріях змов як наркотик, адже саме про цю речовину в романі «Страх та огида в Лас-Вегасі» Гантер Томпсон, його автор, згадував, як сильнодіючий наркотик. До того неодноразово висувалися різні теорії, що адренохром є сильним галюциногеном та викликає шизофренію, втім згодом цю теорію спростували.

Адренохром не заборонений – його можна придбати з дослідницькою метою. Адренохром не викликає галюцинацій. До того ж, він є продуктом окислення адреналіну з будь-якого – а не тільки з дитячого – організму.

То ж теорія про викрадення дітей та наркотичну залежність зірок безпідставна.

Крім того, ми вже неодноразово спростовували тези про те, що пандемія фейкова і вигідна «елітам» чи «тіньовим урядам» задля збагачення. Вірус SARS-CoV-2 має природне походження, а його штучність не має жодного наукового підтвердження. Більшість вчених, а також ВООЗ схиляються до думки, що вірус виник внаслідок природної мутації і перейшов до людей від тварин. Це підтверджують і новіші дослідження зразків нового коронавірусу.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний