ФЕЙК: Мерлін Менсон опублікував нову обкладинку альбому, де зображений Зеленський

ФЕЙК: Мерлін Менсон опублікував нову обкладинку альбому, де зображений Зеленський

30 Травня 2023
FacebookTwitterTelegram
938

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські телеграм-канали та медіа поширюють нібито сторіз зі сторінки співака Мерліна Менсона в інстаграмі. На ній зображена нова версія обкладинки альбому «Antichrist superstar» з Зеленським, який має червоні очі від наркотиків, а слово «superstar» закреслене. 

Нової обкладинки на сторінках Мерліна Менсона немає. Повідомлення про оновлення поширюють лише російські та проросійські медіа, використовуючи один і той самий фрагмент відео. 

Скриншот допису

Відразу варто звернути увагу на те, що «оновлену» обкладинку поширюють лише російські та проросійські джерела. Публікують вони всі одне й те саме відео. 

Ми перевірили сторінки в соціальних мережах Мерліна Менсона у фейсбуці, інстаграмі та твіттері й не знайшли публікацій про оновлену обкладинку альбому. Також її немає на стрімінгових платформах. В українських та західних ЗМІ нам не вдалося знайти новини про цю публікацію. 

На оригінальній обкладинці «Antichrist superstar» зображений сам співак, його ім’я та назва альбому, який вийшов у 1996 році. 

Оригінальна обкладинка. Джерело: Revolver

У відкритих джерелах нам не вдалося знайти заяв Менсона, в яких би він поширював дезінформацію про Україну та дискредитував українських високопосадовців.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний