ФЕЙК: Міжнародний суд звинуватив у геноциді 75 осіб через діяльність у кампанії вакцинації

ФЕЙК: Міжнародний суд звинуватив у геноциді 75 осіб через діяльність у кампанії вакцинації

11 Березня 2022
FacebookTwitterTelegram
5302

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що Міжнародний суд загального права (lCLCJ — Internationsl Common Law Court of Justice) звинуватив у геноциді й засудив до довічного ув’язнення 75 осіб. Серед них посадові особи Pfizer, GlaxoSmithKline, Китаю і Ватикану. Рішення суду забороняє виробництво, продаж і використання вакцин як продуктів масового геноциду. 

Скриншот з допису Facebook

Однак, це — фейк. Його вже спростовували незалежні іноземні фактчекери з AFP Factcheck.

Ймовірно, йдеться про рішення Міжнародного суду загального права від 15 січня 2022 року, яким засудили людей, включаючи Джастіна Трюдо, королеву Єлизавету II та керівників фармацевтичних компаній Pfizer і GlaxoSmithKline за злочини проти людства.

Попри те, що рішення дійсно існує, Міжнародний суд загального права не є визнаним судом,  а його рішення не мають юридичної сили. Він знаходиться у самопроголошеній Республіці Каната на території Канади. Канату не визнала ні одна держава у світі. Одним із засновників Республіки Катани є Кевін Аннет, колишній пастор, якого відсторонили від служіння за поширення теорій змови.

Іан Маклеод, речник міністерства юстиції Канади, сказав: «Міжнародний суд загального права не є визнаним міжнародним судом і не має повноважень у Канаді».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний