ФЕЙК: Молоко допомагає боротися з коронавірусом | VoxUkraine

ФЕЙК: Молоко допомагає боротися з коронавірусом

23 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
5846

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Першим новину про ефективність молока у боротьбі з коронавірусом поширив портал Foodnavigator-Asia, посилаючись на Рекомендації зі споживання молока та молочних продуктів для громадян Китаю. Однак, у них не зазначається про необхідність збільшення вживання молока чи його ефективність проти коронавірусу.

Рекомендації зі споживання молока та молочних продуктів є доповненням до Рекомендацій дотримання дієти для профілактики пневмонії. У документі наголошується на важливості збалансованого харчування для підтримання імунітету, а молоко згадується серед багатьох інших продуктів, які потрібні для збалансованого харчування.

Отже, молоко може посилити імунітет, якщо воно є частиною збалансованого харчування. Однак, навіть сильний імунітет не є гарантією проти нового коронавірусу, а регулярне вживання молока не полегшує перебіг хвороби.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний