ФЕЙК: На прем’єру фільму «Слава Україні» прийшло лише 8 людей

ФЕЙК: На прем’єру фільму «Слава Україні» прийшло лише 8 людей

28 Лютого 2023
FacebookTwitterTelegram
691

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські телеграм-канали заявляють, що на прем’єру документального фільму «Слава Україні» у Парижі нібито прийшло лише 8 глядачів. 

Це — неправда. Насправді на прем’єрний показ прийшло понад 500 французьких громадських діячів

У 2022 році французький публіцист Бернар-Анрі Леві побував у гарячих точках України, де зняв два документальних фільми «Чому Україна?» та «Слава Україні». Перший фільм розповідає про вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року. У кінокартині автор розповідає про диктатуру та загарбницькі плани вищого керівництва рф. Друга кінострічка «Слава Україні» є продовженням попередньої історії. Зокрема у ній Бернар-Анрі Леві описує контрнаступ, звільнення українських полонених та росіян, які здаються в полон.

6 лютого 2023 року у Парижі відбулася прем’єра фільму «Слава Україні» Бернара-Анрі Леві. У Фундації Олени Зеленської зазначили, що на прем’єрний показ прийшло понад 500 французьких громадських діячів. Також показ відвідали герої фільму — захисник «Азовсталі» Ілля Самойленко, дружина захисника полку «Азов» Катерина Прокопенко, рабин Умані Натан Бен Нун та Святослав Вакарчук, який створив саундтрек до фільму. У мережі ми знайшли фото із заходу, на якому видно велику кількість людей, а не 8, як про це пишуть російські телеграм-канали.

Прем’єра фільму «Слава Україні» у Парижі. Джерело: Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний