ФЕЙК: Обкладинка журналу Humor Times з пропозицією позбутися Зеленського

ФЕЙК: Обкладинка журналу Humor Times з пропозицією позбутися Зеленського

28 Червня 2023
FacebookTwitterTelegram
395

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють фото нібито обкладинки журналу Humor Times, де натякають, що потрібно повернутись в минуле і позбутися Зеленського. Текст на обкладинці звучить так: «Є одна маленька річ, яку потрібно закінчити на шляху до майбутнього». 

Однак це — фейк. Humor Times не публікували випуск із такою обкладинкою.

Зображення, яке поширюють у мережі

Humor Times — це американський журнал політичної сатири. На обкладинці, яку поширюють у мережі, вказано, що це випуск номер 375 за липень 2023 року.  Однак ні на сайті видання, ні в соціальних мережах немає фото з такою обкладинкою.

Фрагмент фейкової обкладинки

На фейсбук-сторінці є обкладинка 375 номера журналу за липень 2023. Обкладинки публікують перед початком місяця, якому вони присвячені. Наприклад, 26 листопада 2022 року публікували обкладинку грудневого номера.

Справжня обкладинка 375 номера журналу

Також на сторінці у фейсбуці є альбом з усіма обкладинкам 2023 року. На жодній з них не було пропозиції позбутись Зеленського.

Усі обкладинки Humor Times у 2023 році

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний