ФЕЙК: ООН планує скоротити населення планети | VoxUkraine

ФЕЙК: ООН планує скоротити населення планети

21 Серпня 2020
FacebookTwitterTelegram
1447

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що ООН планує скоротити населення планети до 2025 року, зокрема за допомогою шкідливого випромінювання 5G, фторування води, ГМО. 

Проте, це фейк.

Автор відео посилається на ресурс Deagel. Однак, це не офіційне джерело і сайт ніяк не пов’язаний з ООН. На сайті опубліковані власні прогнози авторів ресурсу щодо кількості населення у різних країнах в 2025 році.

Тезу про те, що 5G негативно впливає на організм людини ми вже неодноразово спростовували (наприклад, тут і тут).

Щодо фторування води – це також не шкодить людям. Навпаки, саме вживання води з фтором запобігає утворенню карієсу та покращує здоров’я зубів.

ВООЗ (спеціалізована установа ООН) рекомендує перевіряти безпеку генно-модифікованих продуктів та заохочує вивчення можливого впливу ГМО на організм людини, щоб мінімізувати ризики для здоров’я. Тому немає підстав стверджувати, що ООН буде скорочувати кількість населення планети через ГМО.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний