ФЕЙК: Поліцейські в Луцьку вбили хлопця за порушення правил карантину | VoxUkraine

ФЕЙК: Поліцейські в Луцьку вбили хлопця за порушення правил карантину

27 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
3564

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У Facebook почали ширитися дописи про те, що у Луцьку при затриманні за порушення правил карантину поліцейські звернули шию молодому хлопцеві. Як доказ цих слів, користувачі прикріплювали посилання на відео з не менш гучним заголовком: «Полиция свернула шею молодому парню за нарушения карантина. Молодой человек умер».

Ця новина — фейк. Насправді хлопець живий, а причиною його затримання є розпивання алкогольних напоїв на дитячому майданчику, а не порушення правил карантину.

Затримання дійсно відбулося, однак під час нього нікого не вбили. До того ж, це трапилося у Тернополі, а не в Луцьку. Це підтверджують на офіційній сторінці Патрульної поліції Тернопільської області. Також у повідомленні додають, що причиною затримання порушника стало розпивання алкогольних напоїв на дитячому майданчику та злісна непокора поліцейським.

Новину про власне «вбивство» спростовує і хлопець з відео — Володимир Букатко. Однак він стверджує, що ніяких спиртних напоїв не вживав і що поліцейські вчинили затримання протиправно.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний