ФЕЙК: Рівень летальності COVID-19 насправді нижчий у 28-55 разів | VoxUkraine

ФЕЙК: Рівень летальності COVID-19 насправді нижчий у 28-55 разів

26 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
4061

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook 

Після публікації спільного дослідження Департаменту охорони здоров’я та Університету Південної Каліфорнії щодо ситуації з коронавірусом в окрузі Лос-Анджелес з’явились численні маніпуляції результатами дослідження. 

У публікаціях зазначається, що новий коронавірус – це звичайна сезонна вірусна інфекція, а рівень летальності (відсоток померлих серед інфікованих) від COVID-19 нижчий у 28-55 разів. 

У той час, як в дослідженні йдеться, що від 2.8% до 5.6% жителів округу мають антитіла до нового коронавірусу, що означає, що насправді вірусом було інфіковано у 28-55 разів більше людей, ніж показує статистика тестування. У дослідженні не йдеться про різницю у показниках летальності.

До того ж, результати дослідження є лише попередніми, тому його висновки поки не вважаються науково підтвердженими. Самі представники Університету наголошують, що дослідження ще не рецензоване іншими вченими.

Зараз у США летальність від коронавірусу становить 6%.

Чому коронавірус небезпечніший ніж сезонний грип – ми вже пояснювали тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний