ФЕЙК: Святкування Великодня та травневих свят офіційно скасували | VoxUkraine

ФЕЙК: Святкування Великодня та травневих свят офіційно скасували

16 Квітня 2021
FacebookTwitterTelegram
952

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що у зв’язку зі зростанням кількості інфікованих COVID-19, святкування Великодня та травневих свят начебто офіційно скасували. 

Скриншот допису

 

Утім, святкування Великодня та травневих свят не скасовували. 

У 2021 році Пасха припадає на 2 травня, а День праці, як завжди, – на 1 травня. І ці дні є неробочими. Оскільки Пасха та День праці цього року збігаються з вихідними, то 3 та 4 травня також неробочі.

Адаптивний карантин діє до 30 квітня 2021 року. Станом на 16 квітня 2021 року, рішення про продовження адаптивного карантину не приймали. Формат та перелік обмежень Великдень та травневі свята у МОЗ також ще не прийняли. Рішення буде базуватись на епідемічній ситуації перед святами. 

Віктор Ляшко повідомив, що закривати храми на Великдень влада поки не планує. Також він зазначив, що наразі для церков та храмів уже передбачені обмеження, якщо вони знаходяться в регіонах “жовтого” або “червоного” рівня: одна людина на 4 квадратні метри. Віктор Ляшко зауважив, що певна кількість людей може знаходитись у храмі з дотриманням усіх встановлених обмежень, інші мають залишатись зовні. Також розглядають формат Великодня онлайн, який був минулого року. 

Варто зазначити, що мета подібних публікацій не донесення інформації, а збільшення підписників Телеграм-каналів обманним шляхом. Із цією метою, щоб дізнатися більше інформації на тему новини, закликають перейти за посиланням – у шапці профілю, якщо це в Instagram, та посиланням у дописі, якщо це Facebook.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний