Beta

ФЕЙК: Сиріанскі інопланетяни мали повний доступ до Кремля

19 Травня 2021
FacebookTwitterTelegram
19

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, на якому начебто зображені сіріанські інопланетяни. Автори допису стверджують, що «сиріанцям» надали вільний вхід до Кремля.

Скриншот відео, яке поширюють

Утім, це – фейк. Насправді це ніякі не іншопланетні істоти, а акторки цирку. 

У сюжеті російського телеканалу ОНТ про нове шоу «UFO. Цирк з іншої планети» якраз розповідають про артисток шоу, які виступають в костюмах інопланетян. «Інопланетянки» з відео — це дві дівчини: сестри Тамара та Людмила Тітченкови. Їхній зріст —  понад 2 метри кожна. Хоча походження відео, яке поширюють у мережі, – невідоме, а якість відео погана, все одно можна побачити, що «сіріанці» та артистки мають однакові костюми.  

Бенджамін Фулфорд, якого згадують у публікації, – один із авторів на сайті «Stillness in the Storm». Ресурс Media Bias / Fact Check, який агрегує оцінки незалежних фактчекерів мережі IFCN, оцінює цей сайт як конспірологічний, псевдонауковий та загалом низький за рівнем фактологічного викладу.

Скриншот сюжету з артистками шоу «UFO. Цирк з іншої планети» у костюмах

Кадр проморолику шоу «UFO. Цирк з іншої планети» у Великому московському цирку

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний