ФЕЙК: «The New European» опублікували журнал, на обкладинці якого Зеленський просить гроші

ФЕЙК: «The New European» опублікували журнал, на обкладинці якого Зеленський просить гроші

24 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
467

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські телеграм-канали поширюють обкладинку журналу. На ній Зеленський сидить на руках у Далай-лами та говорить, що він може зробити, аби отримати кошти. Збоку на це все незадоволено дивиться прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак. Він нібито роздумує, як багато потрібно витратити коштів для вирішення «української кризи».  

Насправді журнал не випускав номер із такою обкладинкою, її підробили. 

Скриншот допису

Для того, щоб встановити, чи справді існує така обкладинка, ми перейшли на офіційний сайт британської щотижневої газети «The New European». 

Випуск, який поширюють телеграм-канали, має номер 337. Утім, на сайті газети випуску з таким номером взагалі немає.  Остання публікація вийшла під номером 336, має зовсім іншу обкладинку та інформує про події 13-19 квітня 2023 року. У своєму офіційному інстаграмі журнал «The New European» підтвердили, що підроблена обкладинка з номером 337 у них не виходила.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний