ФЕЙК: У назві COVID-19 зашифрована справжня суть пандемії | VoxUkraine

ФЕЙК: У назві COVID-19 зашифрована справжня суть пандемії

Photo: Лєна Шуліка, VoxUkraine
28 Липня 2020
FacebookTwitterTelegram
3149

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюються теорії змови, які пропонують розшифрування COVID-19. 

Найпоширеніші варіанти – CONTROL VACCINE IDENTITY АІ – контроль, вакцина, ідентичність та штучний інтелект. Або ж Certificate Of Vaccination ID-19 – сертифікат про вакцинацію. Букви ID, на думку авторів дописів, пов’язані з проектом ID2020.

Проте, усе це – нічим не підтверджені теорії змови.

Насправді, COVID-19 розшифровується як COronaVirus Infectious Disease, а 19 відповідає за 2019 рік, коли почалось поширення нового вірусу.

Проект ID2020 також не пов’язаний з пандемією коронавірусу, вакцинацією чи навіть чипуванням людей.

Ініціатива просуває введення електронних паспортів, зокрема для людей, які мають труднощі із посвідченням особи. Наприклад, біженців, примусово переміщених осіб чи людей без громадянства, які позбавлені доступу до фізичних копій документів, через що не можуть отримати доступ до освіти, охорони здоров’я чи соціальних служб. 

Інша мета – забезпечити право людини представити своє посвідчення особи за будь-яких умов. Персональні дані при цьому надаються винятково людині, а не державам чи компаніям. Електронний паспорт буде містити в собі інформацію про людину та її біометричні дані, у тому числі електронний підпис.

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний