ФЕЙК: У Німеччині українським військовим нагадують про заборону демонструвати символи фашизму — фото

ФЕЙК: У Німеччині українським військовим нагадують про заборону демонструвати символи фашизму — фото

22 Лютого 2023
FacebookTwitterTelegram
483

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито у Німеччині підготували пам’ятку для українських військовослужбовців, які прибули на навчання. Їх попереджають про те, що демонструвати свастику чи інші символи фашизму заборонено, у разі порушення передбачено штраф чи позбавлення волі до 3-х років.

Утім, Командування спеціальної підготовки під керівництвом Бундесверу таку пам’ятку не створювало.

Скриншот допису

«Зображене оголошення не було створене Командуванням спеціальної підготовки під керівництвом Бундесверу для підготовки українських солдатів у Німеччині»,прокоментував ситуацію для «Укрінформ» речник Командування спеціальної підготовки Райнер Венінг.  

Бундесвер станом на кінець лютого 2023 року навчає солдатів із України роботі із бойовим танком Leopard 2, системою протиповітряної оборони ЗРК Patriot та бойовими машинами піхоти Marder. Представники Бундесверу відмічають високу мотивацію та бойовий досвід українських військових. Це дозволяє їм швидко навчатися, зокрема опановувати систему ЗРК Patriot.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний